Жіночі зради від нестачі уваги

Жіночі зради від нестачі уваги Якщо не брати до уваги зради з спортивного інтересу, то зазвичай причиною зради стає незадоволеність існуючим устроєм речей. Причин, за якими люди можуть бути незадоволені один одним, — безліч. Але частіше за все — це втрата довіри. Люди замикаються в собі, не діляться почуттями та емоціями з партнером, між ними виникає зона відчуження.

І як правило, першого відгородився знайти неможливо, кожен з пари вважає, що це саме його не розуміють, не цінують, не поважають.

Підсумком такої поведінки зазвичай стає зрада. Причина такої поведінки — підсвідоме бажання звернути на себе увагу.

Змінив вважає, що якщо на нього звертають увагу особи протилежної статі, то має ж чоловік теж помітити в кінці кінців, який я розумний, красивий, популярний і оцінити це. Нехай знає що я такий хороший і мене всі люблять.

Якщо на цьому зациклюватися — підсумком стане повне відчуження. Адже не буває так, що винна одна — винні завжди обидва партнера.

Часто жінки, дізнавшись, що чоловік сходив «наліво», надягають на себе образ мучениці. Вони не розмовляють з чоловіком, або, навпаки, постійно скандалять, відмовляють в інтимі, виганяють спати в іншу кімнату. Така поведінка призводить до подальших постійним зрад.

Або буває, що жінка просто не любить секс і постійно відмовляє в ньому партнеру. Вона вважає, що їхні стосунки дуже піднесені для грубої фізіології і якщо він її любить, то повинен приймати її як є. Це звичайний егоїзм, відсутність мінімальної турботи про партнера.

Заводять коханців жінки зазвичай керуються тими ж мотивами, що і чоловіки, заводять коханок.

Охолодження відносин, відсутність уваги, нездатність вести діалог — все це причини подружніх зрад. Наприклад, в ситуації коли один з партнерів готовий до відвертої розмови, а другий — ні, виникає дурний розмову: «давай поговоримо» — «ні, ти хочеш скандалу».

Бажання зрадити — це бажання отримати увагу. Будьте уважні один до одного і причин зраджувати у вас не буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *