Жіноча фігура — природна сексуальність

Жіночі грудиЖіночі груди — це вираз природного сексуальності у жінки. Естетичне милування жіночих грудей викликає у чоловіків більше сексуальне збудження, ніж статеві органи жінки. Чоловіки готові пестити груди годинами і не представляють секс без голих жіночих грудей. Жінок теж хвилють власні груди, особливо, груди іншої жінки — потенційної суперниці.

Вони витрачають велику кількість грошей і часу, щоб груди отримали пружність і стали більш гарними і сексуальними.

В центрі грудей розташований сосок, який у кожної жінки відрізняється формою і розміром. У більшості жінок сосок має конусоподібну або циліндричну форму, дуже рідко буває плоским. Навколо соска знаходиться ареола, колір якої може бути практично будь-яким, від рожевого до темно-бордового.

Ареола і сосок мають дуже багато нервових закінчень, які пов’язані з самими чутливими відділами головного мозку. Тому стимулювання їх викликає сексуальне збудження, приблизно таке ж, як стимулювання члена у чоловіків. Жіночі груди є сильною ерогенною зоною і, пестячи її, можна досягти оргазм.

Жіночі груди починають рости у віці 12-14 років. У цей час так само відбувається пігментація і формування соска і ареоли. До 17 років груди приймає дорослі обриси і до 20 років може ще трохи збільшитися, а сосок трохи зменшиться.

Після 20 років об’єм грудей збільшується під час вагітності або за рахунок потовщення жирового прошарку. Але жировий прошарок в грудях це теж не дуже добре, тому що призводить до обвисання і опускання грудей.

Жіночі груди залежить від рівня гормону естрогену. Через це під час вагітності груди збільшуються і набухає на 1-2 розміри. Розмір грудей залежить від гормонального фону, який обумовлюється спадковістю. Тому збільшення грудей неможливо без пластичної операції.

Краса грудей залежить не тільки від розміру, але і від форми. Для візуального збільшення грудей допомагають тренування на грудну клітку і спеціальні бюстгальтери гелевими або поролоновими вставками.

Розмір жіночих грудей

Розмір грудей або чашечки бюстгальтера позначають цифрами 0, 1, 2, 3, …. або буквами АА, А, В, С, … Нульовий розмір грудей відповідає букві АА, перший — А, другий розмір — В і так далі. Для вибору правильного бюстгальтера крім розміру грудей потрібно знати і об’єм грудної клітки, який вимірюється під грудьми.

Щоб визначити будинку розмір грудей і визначити розмір чашечок у бюстгальтера, потрібно з обсягу грудей, який визначається обхватом по сосках, відняти обхват під грудьми. З отриманої різниці відняти 11 і поділити на 2. Остаточна цифра це і є ваш справжній розмір грудей.

Наприклад:

Об’єм грудей102 см, а обхват під грудьми (обхват грудної клітки) дорівнює85 см., то розмір грудей 102-85-11. Виходить число 6. Тепер 6/2 = 3. Значить третій розмір грудей або буква С. Значить бюстгальтер потрібен 85С.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *