Жінка-стерво. Добре чи погано?

Жінка стервоЯкщо вас назвуть «стерва», це буде для вас компліментом або образою?

З одного боку, саме по собі слово лайливе, але тоді навіщо сьогодні продається так багато книг з порадами «20 секретів справжньої стерви», які користуються величезною популярністю у представниць слабкої статі. Виходить, що бути стервою сьогодні — це добре і навіть модно?

Те, що я не стерво, я знаю точно. Про це знають і всі мої подруги. Тому, коли в моєму житті настають якісь критичні моменти і переді мною стає вибір, як вчинити, стосується це особисте життя або роботи, мої подруги постійно говорять мені одну і ту ж фразу: «Досить бути хорошою, пора включити стерву. На тобі просто будуть всі їздити, якщо ти не зміниш свою поведінку ».

Образ стерви — красивої, незалежної жінки, яка знає, що хоче і вміє цього досягати будь-яким шляхом, звичайно, здається привабливим. З іншого боку, кожна з моїх подруг вже стала жертвою подібного роду жінок.

Ось, наприклад, одна стерво спокійнісінько забрала у мене чоловіка (хоча вже, напевно, і кинула). Інша довела мою подругу до звільнення на роботі. Загалом, прикладів привести можна багато. Виходить, що самій бути стервом добре, а ось стикатися по житті з подібними якось не хотілося б.

Був у мене в житті момент, коли мені захотілося змінити свою поведінку. Пам’ятаєте, як у Булгакова говорила Маргарита «Я стала відьмою від горя і бід, які вразили мене.» Я розлютилася, що всі мої вчинки «по совісті» не приносять жодних позитивних результатів і подумала, а чи не стати мені стервом.

 Експеримент мій був недовгим, але дозволив мені зробити певні висновки.

Висновок перший. До стерви ставляться по-різному

У суспільстві бути стервом не так вже просто, тому що в різних ситуаціях ця роль може бути як негативною, так і позитивною.

Якщо вас назвав стервом чоловік, це означає, що ви — незалежна, впевнена жінка, яка відрізняється від інших і явно привертає увагу протилежної статі.

Якщо вас називає Стрева інша жінка, це означає, що ви живете за рахунок чоловіків, використовуєте чоловіків в своїх інтересах, частіше матеріальних, для вас не існує поняття жіноча дружба, тому що заради своєї примхи ви спокійно готові відвести чоловіка у подруги, не відчуваючи ні найменшого сорому.

Якщо вас називають стервом на роботі, то вас вважають кар’єристкою, яка йде по головах, щоб отримати підвищення, ви вмієте дружити з потрібними людьми для просування по кар’єрних сходах, вам все одно, що про вас думає колектив. Якщо ви до того ж керівник, то помилки свої підлеглим ви точно не прощаєте.

Висновок другий. Не всі чоловіки люблять стерв

Взагалі прийнято вважати, що чоловіки люблять стерв. Багато знайомих чоловіків кажуть, що вони, безумовно, привертають увагу, але не кожен чоловік зважиться на відносини з подібною жінкою, принаймні на довго точно.

Я пам’ятаю, як мій залицяльник, побачивши у мене на полиці книги про правила поведінки стерви, мало не слізно благав, щоб я їх викинула, сказав, що така жінка йому не потрібна і він відразу помічає, коли я починаю дотримуватися цих порад.

Взагалі ті чоловіки, які мали відносини з стервами, після бурхливого роману відзивалися про них як про лицемірних і мстивих особах, ексцентрична поведінку яка потім вже починає виводити з себе.

Висновок третій. У стерви є, чому повчитися

З книг про стерв я дечому навчилася: більше цінувати себе і поважати, після чого цінувати мене більше стали оточуючі. Я навчилася говорити «ні», хоча раніше відмовити комусь для мене була проблема, в результаті часу для себе ніколи не вистачало. Я зрозуміла, що багато можу добитися.

Висновок четвертий. І все-таки стерви терплять фіаско.

Після кількох моїх спроб, я зрозуміла, що стервом я ніколи не стану. Їй, напевно, все-таки потрібно народитися, а змінювати свою поведінку і переробляти себе не варто. Якщо слідувати всім цим модним порадам, то можна легко перетворитися на злобну фурію, яка в кінці кінців залишиться одна без сім’ї, друзів і хороших взаємин на роботі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *