Жінка повинна народжувати дітей

Жінка повинна народжуватиЖінка, яка не може народити дитину — нещасна. Безпліддя — це страшний вирок для жінки. Але в яких випадках жінці не загрожує безплідність?

Безпліддя не варто боятися тим жінками, у яких гормональний фон в нормі. Зниження його або збільшення може стати причиною гормонального збою, а це один з варіантів, що призводять до безпліддя.

Правильно сформовані і зрілі статеві органи також сприяють материнству. Адже незрілі яєчники, не зможуть дати повноцінну яйцеклітину, а якщо незріла матка, то виносити дитину їй просто не під силу. І це тільки маленький перелік того, до чого призводить не повноцінно розвинені статеві органи.

Інфекційні захворювання статевих органів можуть призводити до спайок і ущільнень, а це знизить прохідність маткових труб. Яйцеклітина не зможе зустріти сперматозоїд і не зможе запліднитися. Інфекції можуть вплинути дозрівання ендометрії, а значить, яйцеклітині буде важко прикріпитися до стінки матки. Це загрожує викиднем.

Буде неповним перерахування факторів призводять до безпліддя, якщо не згадати аборти, травми або операції. Операція в більшості не проходить безслідно, порушується цілісність матки, особливо під час звичайного аборту. Це призводить до зниження місцевого імунітету і викликає порушення функцій статевих органів.

Безпліддя не відбувається без причини. Найбільш часто такою причиною стає міома матки і ендометріоз. Кожна така патологія зустрічається у жінок в середньому віці. З’єднання двох захворювань збільшує ризик виникнення безпліддя в рази.

Якщо давати характеристику кожного виду захворювання, то можна відзначити, що така хвороба як ендометріоз найчастіше не має виражених проявів. Часто жінка навіть не підозрює про його наявність. І тільки після відвідин лікаря, дане захворювання може бути виявлено. Під час ендометріозу жінка може відчувати невеликий біль в нижній частині живота, порушення менструального циклу. Під час хвороби клітини ендометрію діляться неправильно і проростають в м’язовий шар матки. У нормі таке не відбувається.

Міома, незважаючи на те, що і доброякісна, але все-таки пухлина матки. Вона виростає з м’язового шару матки.

Прояви міоми не завжди можуть бути явними. Негативна дія міоми не дозволяє плодовому яйцю прикріпитися до стінки матки, і тим самим не дає можливість виносити дитину.

Так як і те і інше захворювання не завдає особливих незручностей для жінки, то їх виявлення не завжди можливо. І причина тому — рідкісне звернення жінки до лікаря для профілактичного огляду. Не рідко виявити і те і інше захворювання дозволяє проведення ультразвукового дослідження.

Не варто думати, що ці підступні захворювання пройдуть самі собою. Відсутність лікування при досить швидкому прогресуванні хвороби стає небезпечним не тільки для репродуктивної функції жінки, але і для її життя в цілому. Саме тому не варто відкладати лікування в довгий ящик. Лікар, що знає, до чого може привести одне, і інше захворювання призначає лікування відразу після обстеження і дає чіткі рекомендації по його проведенню.

Існують декілька способів лікування безпліддя

В якості традиційного лікування для усунення міоми і ендометріозу можуть бути використані гормональні препарати. Це окремі види оральних контроцептивів. Лікар після проведеного дослідження підбирає найбільш ефективні препарати для жінки. При цьому враховується вага і вік жінки, а також її супутні хвороби.

Застосування гормональної терапії необхідно проводити тривалий час, але варто знати, що це не найефективніший спосіб лікування і не завжди він приводить до позитивного результату. До того ж найчастіше, після скасування гормонального лікування захворювання повертається в більш вираженій формі.

Прийом гормональних препаратів постійно може бути небезпечним. Справа в тому, що такі лікарські препарати сильно впливають на самопочуття жінки, її емоційний фон, і багато інших чинників. Саме тому після того як проводиться курс гормональної терапії часто доводиться вдаватися до хірургічного втручання, яке може закінчуватися навіть видаленням матки.

Сьогодні способи лікування безпліддя сильно змінилися. Новітні розробки українськихі іноземних вчених знайшли нові шляхи і способи лікування безпліддя. Ці знахідки дозволяють багатьом жінкам допомогти і повернути здатність до репродуктивної діяльності. Вченими НДІ молекулярної медицини були знайдені способи застосування не гормональної терапії, спрямованої на нормалізацію роботи жіночої репродуктивної системи. Ці кошти абсолютно безпечні і чудово поєднуються з гормональною терапією.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *