Заняття спортом: як скинути вагу

 як скинути вагуУ спробі скинути вагу, ми часто збільшуємо для себе важкі фізичні навантаження, але проходить час, і позитивних результатів все немає, немає, є спокуса відмовитися від виснажливих занять.

Але ми не можемо навіть припустити, що просто неправильно займаємося спортом, що б це виправити прочитайте прості, але дуже ефективні поради для бажаючих схуднути за допомогою вправ.

Ви повинні зробити чіткий графік підготовки і слідувати йому. Краще продумати його ретельно і заздалегідь, і ні в якому разі не порушувати. Відвідувати потрібно фітнес-центр регулярно. Повірте мені, займаючись уривками, раз в тиждень, ви не побачите очікуваних результатів.

Вправи повинні бути регулярними, бажано кожні два дні. Це спеціально для того, що б м’язи були постійно в тонусі і не «забували» тренування. Якщо у Вас не виходить відвідувати заняття регулярно, спробуйте купити тренажер для занять на ньому вдома.

Занадто тісний одяг також негативно впливає на наше здоров’я. Корсети, які носили в середні століття, призвели до викривлення ребер і стисненню внутрішніх органів. У цієї ж епохи не було прийнято, щоб носили нижню білизну. ЇЇ відсутність набагато краще, ніж новомодні стрінги і танга Стягуючи і стискаючи шкіру, такі предмети можуть стати носієм бактерій і викликати запалення.

Щоб отримати хороші результати найкраще займатися по 50-70 хвилин, кілька разів на тиждень. Якщо раніше ви тренувалися протягом 10 хвилин, не дивно, що досі ви не втратили у вазі.

Важливе, вплив на швидкість втрати ваги здійснює раціональне і збалансоване харчування. Добре організована дієта дозволяє продуктам добре всмоктуватися, при цьому позитивні результати з’являються дуже швидко. Їжте краще всього за 2 години до тренування або через годину після неї. Існує також список продуктів, які повинні бути виключені з раціону. Це яйця, молочні продукти, м’ясо і риба. Відмовтеся від них, або схуднути буде дуже складно.

Для роботи, як вдома, так і в залі вам не потрібно купувати будь то спеціалізовані літні або зимові спорттовари, вам досить купити «всесезонну» скакалку або «всесезонний» обруч.

2 thoughts on “Заняття спортом: як скинути вагу”

  1. Займатися спортом виключивши при цьому повність мясо і рибу ??? думаю довго «спортсмен» не протягне 🙂

  2. А вот спорт никому еще не повредил. Даже если вес не сбросите, здоровья все равно прибавится

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *