Заборонені теми: про що мовчати в ліжку?

розмови в ліжкуТі, хто знає толк в коханні, кажуть, що на сімейному одрі не варто говорити:

  • про відсутність задоволення від близькості;
  • про розміри і форми;
  • про колишні захоплення і пристрасті;
  • про колишні невдачі на інтимному фронті;
  • про старі шпалери,
  • пожовклу стелю,
  • поломані крани і «завалі» на роботі;
  • про коханців кращої подруги і їх подарунки …

У ліжку потрібно розмовляти про прекрасне. Про кохання, вірність, ніжність. Будьте ввічливі і поважайте вашого партнера. Постарайтеся докласти зусилля, щоб не тільки зберегти, а і примножити вашу любов.

Часта критика та обговорення сторонніх питань і проблем призводить до виникнення розбіжностей, сварок і сексуальної закомплексованості.

Багато хто вважає, що щирість відносин полягає в тому, що обидва партнера діляться один з одним абсолютно всіма думками без розбору. З одного боку, це начебто звучить логічно, а з іншого, викликає ряд сумнівів. Все-таки правильно було б кожній людині мати свій власний потаємний світ, закритий від інших, нехай навіть дуже близьких людей.

Коли хтось вривається в ваш індивідуальний світ, починає хапати все, що попадеться під руку, і розглядати з часткою презирства й глузування, про яку гармонії відносин можна говорити? У такій ситуації хочеться закритися в собі і нікого більше ніколи так близько до себе не підпускати. Як тут не розвинутися комплексам?

Глузування щодо подробиць інтимного життя переносяться будь-якою людиною дуже болісно.

Зауваження з приводу «кумедної» форми статевого члена, потовстівшіх сідниць, скарги на відсутність оргазму начисто знищують бажання мати інтимне життя через острах знову стати предметом глузувань і докорів.

Інтимне спілкування також повинно проводитися в рамках певного етикету. Потрібно стежити за своїми словами і дбайливо ставитися до душі партнера, щоб не поранити його, і не стати предметом насмішок самому.

Відносини між чоловіком і жінкою завжди індивідуальні і неповторні. Конкретних правил спілкування, які підійшли б абсолютно всім, придумати не можна. Однак є загальнолюдські цінності, повага до яких потрібно проявляти у всіх ситуаціях. Обговорення неприйнятних питань у ліжку призводить до розвитку комплексів, про які піде мова далі.

Синдром Дон Жуана

Дон Жуан, який прагне зблизитися з найбільшим числом жінок. Ця проблема виходить з дитинства. Синдрому Дона Жуана частіше схильні чоловіки, які мали владну мати, яка не приділяла дитині достатнього часу, гнітила його самобутність, вела себе деспотично по відношенню до сина.

Такі чоловіки постійно сумніваються у своїй спроможності як статевого партнера. Вони будуть прагнути оволодіти великою кількістю жінок, щоб довести собі свою значущість і помститися жіночої статі за зневажливе ставлення до себе у дитячому віці.

Чоловік проявляється себе як диктатор, ні в що не ставить думку жінки і пригнічує її ініціативу. У сімейному житті він проявляє себе як нещирий і жорстокий чоловік.

Можна спробувати допомогти такому чоловікові перемогти свої комплекси, і побудувати з ним нормальні гармонічні відносини. Такі люди насправді дуже і дуже самотні. Ставлення до жінок, що виражається в прагненні підкорити багатьох, є наслідком пошуку єдиною справжнього кохання.

Ловеласа важко буде здивувати ініціативою і фантазіями в ліжку, тому що багато з них він вже давно здійснив з іншими жінками. Зайва ваша наполегливість може розбудити в ньому старі комплекси і невпевненість. Необхідно постійно заохочувати його і хвалити, говорити про те, що він кожен раз вражає вас. Потрібно говорити про його прекрасних людських якостях.

Говорите про те, що він прекрасний багатогранна людина, що з ним цікаво проводити час. Співчуття — це те, що він намагається знайти в жінці, так що проявляйте його частіше, ловите настрій чоловіка.

Синдром «боса»

Цей термін ввів Е. Морі, сексолог з Америки. Суть його полягає в тому, що чоловік вибирає стиль поведінки найбільш домінуючого начальника. Він хоче в усьому бути першим, стати незаперечним авторитетом і беззаперечним лідером. Насправді така поведінка властива кожному чоловікові, але різною мірою.

Сучасна тенденція до фемінізації часом відбирає ініціативу у чоловіків не тільки у професійній діяльності, а й в інтимних відносинах. Іноді чоловік десь дає слабину, десь упускає ініціативу, і тут же жінка займає чільне місце. Така ситуація змушує чоловіка комплексувати.

При спілкуванні з чоловіком-«босом» слід враховувати, що в ліжку він вважає себе лідером, завжди задовольняє вас, і взагалі, він є найкращим і сильним самцем. Якщо він не буде відчувати ваше визнання і подяку, він кине вас і знайде іншу. Він вважає, що викладається повністю, придумуючи щось новеньке і намагаючись довести вас до оргазму.

Такий чоловік не в міру брутальний і частенько забуває про те, що крім проявів своєї сили і значущості, потрібно приділяти увагу ніжності, теплих слів і простоті. Він не думає про те, що найщиріші прояви ласки не прораховуються і не плануються заздалегідь.

Комплекс Наполеона

Причиною виникнення цієї моделі поведінки є чисто фізичні параметри чоловіки, а саме, невелике зростання і маленький член. Через це чоловік постійно намагається довести собі і оточуючим свою значимість і перевагу.

Цей чоловік дуже сильно образиться, якщо ви загострити увагу на його маленькому зростанні, особливо якщо він у цей момент намагається справити на вас враження.

Чоловік з комплексом Наполеона відчуває себе комфортно, якщо постійно чує від вас слова заохочення на адресу його подвигів. Обходьте стороною розмови про його розміри. У ліжку постарайтеся пояснити можливий провал своєї недосвідченістю, не пред’являючи при цьому претензії своєму партнеру. Повірте, він і так постійно думає і комплексує з приводу своїх фізичних вад.

Навпаки, ви можете зажадати від нього зробити щось особливе. Це підвищить його самооцінку, і він стане більш щирим з вами.

Розмови в ліжку на «неправильні» теми, можуть викликати психологічний дискомфорт не тільки у чоловіків, а й у представниць прекрасної статі. У них теж може спливти ряд старовинних комплексів.

Аліса в задзеркаллі

Під цим терміном мається на увазі захоплений, зайво романтичний погляд на відносини між представниками різних статей. Жінок відштовхує фізична сторона інтимної близькості з її ароматами, звуками і незапланованої близькістю.

Для них прийнятна тільки духовна сторона питання. Секс вони вважають чимось мерзенним і негідним. У відносинах з чоловіком вони допускають можливість лише душевної близькості. Під час занять сексом вони не можуть відсторонитися від матеріальної сторони цей процесу. Вони постійно будуть помічати якісь дрібниці, проводити аналогії, порівнювати. Вони не можуть отримати задоволення від інтимної близькості через невміння забутися і розслабитися.

Чоловікам при спілкуванні з жінками такого складу слід пам’ятати про те, що прелюдія, необхідна перед будь-якими близькими стосунками, займе тут набагато більше часу і вимагатиме більше сил. Для того щоб завоювати таку жінку, потрібно забезпечити їй необхідний рівень романтичності відносин, довести свою любов, а потім вже переходити до інтимної близькості.

Навіть якщо в ліжку щось не буде виходити так, як би цього хотілося, наявність взаєморозуміння і романтизму у відносинах допоможе загладити якісь недоліки.

Побудувати відносини з такою жінкою буде непросто. Потрібно буде грунтовно попрацювати над собою, адже нещирість з вашого боку така тонка натура відчує відразу ж.

Уникайте вживання «міцних слівець» і використання різких епітетів. Потім вам буде складно відновити репутацію романтика.

Феміністки, амазонки і схожі на них

Ці жінки завжди будуть намагатися взяти верх, довести власну правоту і перемогти в будь-якій ситуації. Вони люблять навчати чоловіків і відносяться до них поблажливо. У сексі такі жінки також часто займають домінуючу позицію.

Цим жінкам доставляє щиру насолоду визнання чоловіками своєї другорядної ролі. Вони займають оборонну позицію при спробі вплинути на їх життєву позицію.

Секс з такою жінкою може принести задоволення тільки в тому випадку, якщо ви дозволите їй проявляти ініціативу. Будь-яка спроба нав’язати їй свій стиль поведінки несвідомо викличе в ній реакцію відторгнення.

Налагодити контакт з нею можна тільки одним способом — піддавшись.

Постарайтеся бути більш щирими у відносинах. Вникати в проблеми вашого партнера і намагайтеся допомогти йому.

Виділення конкретних комплексів є досить умовним. Кожна людина поєднує в собі різноманітні риси характеру і психологічні особливості. Чи є заборонені теми у вас? Чи були зайві розмови причиною дискомфорту в ліжку?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *