Все про жіночий оргазм

жіночий оргазмОргазм — це вища форма насолоди, яку можна отримати від свого тіла, тому кожна жінка хотіла б переживати оргазм під час сексу.

Але, на превеликий жаль близько третини всіх жінок нашої країни взагалі не отримували оргазму або отримують його вкрай рідко.

Чому так відбувається? Дуже багато жінок здатні відчувати сексуальне задоволення без отримання оргазму.

Тому і відсутність жіночого оргазму вважається більш-менш нормальним явищем, хоча оргазм дуже корисний для фізичного і психологічного стану кожної представниці прекрасної статі.

Як з’ясувало проведене соціологічне дослідження лікарями із США, жінки відчувають різні відчуття під час оргазму, так було визначено більше шестисот відчуттів, не схожих одне на інше — їх описували самі жінки.

Жіночий оргазм найлегше визначити по зміні її поведінки. Почастішання дихання і серцебиття, судомні скорочення м’язів, затримка дихання, стискання м’язів піхви, зовсім різні звуки. У деяких жінок дуже важко визначити оргазм, оскільки вони не дають волю своїм емоціям, що виникають під час отримання оргазмічного відчуття.

Симуляція оргазму — це, на жаль не рідкісне явище серед представниць прекрасної половини людства. Як знову-таки показують опитування, понад вісімдесят відсотків жінок хоч раз в житті, симулювали настання оргазму. Навіть є такі жінки, які ніколи не відчуваючи оргазму, грають роль його настання практично все своє життя. Симулюють оргазм жінки, насамперед через чоловіків, багато з яких будуть відчувати себе невмілими, якщо не доведуть свою партнерку до оргазму.

Як з’ясували вчені, тривалість статевого акту прямо впливає на силу оргазмічних відчуттів. Таким чином, чим довше триває статевий акт, тим яскравішим і приємним буде жіночий оргазм. Крім того, сила збудження перед початком, а також під час статевого акту, також може впливати на силу оргазмичних відчуттів, які отримає жінка на піку свого задоволення.

Жіночий оргазм в середньому триває трохи більше ніж чоловічий, в середньому близько 6-9 секунд, але бувають і випадки у деяких жінок, коли оргазм може тривати навіть до кількох хвилин, як правило, в таких випадках жінка відчуває кілька поспіль оргазмічних відчуттів.

Жіноче збудження після оргазму спадає набагато повільніше, ніж у представників сильної статі. А при повторних ласках жінка може збудитися знову практично відразу після закінчення оргазму.

Для досягнення оргазму жінці необхідно від 15-35 хвилин, але звичайно все це вкрай індивідуально. Таким чином, виходить жінці потрібно приблизно в три рази більше часу, ніж чоловікові для того, щоб досягти оргазму. Можна звичайно добитися і одночасного оргазму, коли чоловік і жінка досягнуть піку в один і той же час, але, як правило, це найчастіше виникає при хорошому досвіді спільного сексу і знанні фізіології один одного.

Жіночий оргазм — є набагато більш складним і непередбачуваним, ніж чоловічий. Тому незалежно від типу і фізіології жінки, їй потрібно намагатися домогтися отримання оргазму від свого тіла, а чоловікові необхідно всіма силами сприяти цьому. Адже отримала оргазм жінка не просто отримає приголомшливе задоволення, але ще і буде більш здорова, спокійна і впевнена в собі.

One thought on “Все про жіночий оргазм”

  1. Я згідний, що оргазм дуже важлива складова відносин між чоловіком і жінкою. Можна виділити 11 видів оргазму. Кожен із них по своєму приносить жінці незабутні відчуття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *