Відносини між подружжям в сім’ї

відносини подружжя шлюб із розрахункуСім’я є важливим осередком сучасного суспільства. Адже відбувся член суспільства зростає в благополучній родині.

Але відносини між людьми це річ дуже складна, а тому в сім’ї може виникати безліч проблем. По-перше, не всі створюють її по любові.

Існує величезна кількість шлюбів з розрахунку, коли все починається з подарунка і закінчується — квартирами, машинами і т.п. У сучасному суспільстві, на жаль, матеріальні цінності бувають понад моральних для багатьох людей.

Тому багато виходять заміж / одружуються, щоб вирішити свої фінансові проблеми. Причому, досить глобальні…

Безліч жінок лише прикидаються, що вони люблять. Головна їх мета — шлюб із заможним чоловіком для подальшого заволодіння його майном після розірвання шлюбу. Простими словами це просто кидалово. Таких стерв в Україні повно.

стерви у сімїВони користуються чоловічою психологією завойовника, роблячи вигляд, що він їм не потрібен. Багато ловляться на це, отримуючи задоволення від самого процесу «завоювання». А насправді навпаки таким шляхом жінки домагаються чоловіків.  Стерви в основному добре розбираються в сексі, чим теж привертають увагу чоловіків.

Після шлюбу такі жінки, на початку, здаються добрими і хорошими, не помітно сідаючи на шию чоловікові. Це все ціле мистецтво — цинічне і жорстоке вміння маніпулювати людьми. А потім вони влаштовують сварки під будь-якими приводами, щоб розлучитися для отримання частки від майна багатого чоловіка.

При розлученні діти природно сильно страждають. Адже гармонійно вони можуть розвиватися при хороших відносинах обох батьків. Буває так, що між подружжям виникають сварки, а дитина відчуває себе втраченою, не знаючи, на чию сторону встати.

Під час особистих проблем між подружжям вони можуть просто забути про дитину, яка страждає нестачею уваги. Тому дитина може просто замкнутися в собі, не кажучи вже про інші заморочки, поширених в підлітковому віці.

Це цинічно, але під час розборок між подружжям часу на дитину у них часто немає. Багато хто взагалі воліють не народжувати дітей через невпевненість у своїй здатності турботи про них. Адже важко припустити, як складуться подальші відносини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *