Венеричні захворювання від сексу

Венеричні захворюванняВенеричні захворювання, у тому числі ВІЛ, найбільш часто передаються від людини до людини під час сексуального контакту.

Такий шлях зараження медики часто називають обміном рідинами організму. Зараження ВІЛ інфекцією часто відбувається при попаданні інфікованої сперми, крові або вагінального секрету у кров’яне русло здорової людини під час статевого акту.

Достовірних випадків зараження ВІЛ при попаданні інфікованої рідини на неушкоджені шкірні покриви в світі не зафіксовано.

Найбільш безпечні сексуальні ласки:

Описані тут види сексуальної активності припускають тільки контакт шкірних покривів. В цьому випадку вірус ВІЛ може передаватися виключно при значному пошкодженні шкіри, що дасть можливість відбутися цього фатального обміну рідин.

До таких дій відносяться:

— Ласки і масажі

— Мастурбації наодинці

— Поцілунки і ласки тіла мовою при відсутності орального сексу

— Фантазії, використання своєї уяви і сексуальні ігри

— Тертя і тілами або так званий фроттаж

— Одноосібне використання сексуальних іграшок

Середня група ризику:

Щодо цих видів сексуальної активності немає достовірних медичних підтверджень. Багато в чому ризик заразиться ВІЛ інфекцією в таких випадках залежить від уміння і досвідченості партнерів. Також це залежить від кількості партнерів і кількості небезпечних зв’язків. Достовірно відомо, що при подібного роду заняттях можливість обміну достатнім для зараження кількістю рідини існує, але її можна запобігти. У звичайно підсумку, вибір залишається за кожною конкретною людиною.

Отже  до такого роду активностей відносяться:

— Анальний або вагінальний секс з використанням презерватива

Мінет з презервативом або перерваний мінет

— Взаємна мастурбація

— Кунілінгус з використанням латексної серветки або розрізаного вздовж презерватива

— Глибокі французькі поцілунки

Група високого ризику:

Ці способи сексуальної активності припускають значний обмін рідинами, який здатний привести до інфікування. Ступінь ризику, проте, при цьому різна.

Найбільшу небезпеку інфікування носить незахищений анальний секс, тому що це саме травматичне статеві зносини. При досить активному анальному сексі можуть травмуватися капіляри прямої кишки і тоді вірус відразу ж потрапить у кров’яне русло. Також існує можливість попадання вірусу через слизову оболонку. Активний партнер при анальному сексі має меншу ймовірність інфікування, але медики стверджують. що вірус може передаватися через пошкодження шкірних покривів статевого члена.

На другому місці за ступенем ризику знаходиться незахищений вагінальний секс. Ризик передачі вірусу зростає при наявності пошкодження слизових оболонок, проте вірус може передаватися і без наявності таких. Жінки в цьому випадку піддаються більшому ризику.

Наступним в ряду найнебезпечніших варто незахищений оральний секс. При такому вигляді активності можливий контакт зі спермою, вагінальним секретом або кров’ю. Сучасні дослідження дають можливість припускати, що незахищений оральний секс не менш небезпечний ніж вагінальний або анальний.

Вважається, що оральна стимуляція ануса не є небезпечною для зараження ВІЛ. Проте можливості інфікування не можна виключити зовсім, так як можлива присутність крові в роті або складках ануса. Крім того є ризик зараження іншими захворюваннями або паразитами.

Підбивши підсумки, сформулюємо деякий перелік небезпечних способів статевого акту:

— Спільне використання шприців і голок без належної проміжної стерилізації

— Незахищений вагінальний або анальний секс

— Мінет з подальшою еякуляцією в рот

— Перерване вагінальне або анальний проникнення

— Оральна стимуляція ануса або вагіни

— Будь-яка діяльність, що допускає можливість обміном спермою, кров’ю або вагінальним секретом партнерів

Небезпека орального сексу

Багато фахівців в області ВІЛ / СНІДу вважають ефективним підхід про те, що всі ці ризики однакові і всі ці види активності необхідно виключити. Насправді такий підхід може мати несподівані наслідки. Найчастіше люди, які зіткнулися з перспективою займатися тільки захищеним оральним, вагінальним і анальним сексом можуть бути настільки пригнічені через відсутність досвіду, звички або доступних презервативів, що можуть взагалі відмовитися від зміни свого сексуального життя.

Медики стверджують, що ризик зараження при оральному сексі менше, ніж при анальному або вагінальному. Однак є зафіксовані випадки інфікування при орально-генітальному контакті партнерів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *