Вакуумний масаж проти целюліту

Вакуумний масаж проти целюліту Целюліт завдає неприємностей багатьом представницям прекрасної статі і деколи стає справжньою проблемою.

«Гусяча шкіра» є не тільки естетичним дефектом, але і сигналізує про прийдешні проблеми зі здоров’ям. У здорових тканинах продукти життєдіяльності клітин дифундують через клітинні мембрани і віддаляються потоком крові.

 Якщо мембрана стають непроникними, продукти біохімічних перетворень з клітки не виводяться, клітина «засмічується» і починається її кальцинування. З таких клітин в тканинах утворюються локальні затверділі ділянки, які ускладнюють кровопостачання і відтік лімфи, що неминуче веде до збільшення кількості кальцинованих жирових клітин.

Основною причиною виникнення целюліту є гормональні порушення. Однак на швидкість розвитку целюліту впливають також стреси, неправильне харчування і дефіцит фізичної активності. Не останню роль відіграє і генетична схильність.

Успішне лікування целюліту припускає комплексний підхід, що включає дотримання дієти, фізичну активність, антицелюлітний масаж та ін

Вакуумний масаж є найбільш ефективною складовою правильно підібраною антицелюлітної програми лікування. Ця універсальна процедура надає не тільки косметичний, але і терапевтичний ефект.

Вакуумний антицелюлітний масаж може проводитися з використанням банок, усередині яких примусово створюється розрідження, що досягається за рахунок прогріву внутрішнього об’єму банки. При вакуумному масажі виникає розрідження втягує всередину банки шкірну складку, завдяки чому відбувається глибока опрацювання підшкірно-жирової клітковини і м’язових тканин, поліпшується кровотік, зростає інтенсивність обмінних процесів в тканинах. Вакуумний масаж сприяє прискоренню регенерації клітин, покращує лімфодренаж, що призводить до зникнення «апельсинової кірки».

Для проведення вакуумного масажу також використовуються спеціальні апарати. В основі роботи апарату лежить принцип послідовного чергуванні високого і низького тиску, створюваного повітряним компресором і насосом подвійної дії. Сучасне обладнання дозволяє безболісно і в короткі терміни зруйнувати жирові підшкірні освіти і налагодити лімфовідтікання. Апарати для вакуумного масажу дозволяють вибирати рівень інтенсивності впливу на шкіру, залежно від індивідуальної чутливості. При вакуумному масажі з апаратними насадками відбувається дбайливе всмоктування шкіри та її плавне перекочування в різних напрямках. Процедура триває близько півгодини. Результат можна спостерігати після 5 — 8 сеансів.

Оскільки вакуумний масаж має ряд протипоказань, перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказаннями до призначення вакуумного антицелюлітного масажу є:

а) серцево-судинні захворювання;

б) набряки і вогнища запалення на шкірі;

в) тромби у кровоносних судинах;

г) порушення в роботі опорно-рухового апарату;

д) варикозне розширення вен на локальній ділянці, де проводиться масаж.

Сфера застосування вакуумного масажу не обмежується антицелюлітної програмою. Цей масаж сприятливий для загального оздоровлення організму.

Досягнення максимального ефекту вакуумного антицелюлітного масажу можливо тільки при комплексному підході до усунення цієї проблеми, направленому на нормалізацію обмінних процесів в організмі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *