Травми під час сексу у чоловіків

Травми під час сексу у чоловіків18 мільйонів чоловік отримували травми під час сексу, як кажуть британські вчені.

З них 40% навіть не помітили нічого під час сексу, а виявили пошкодження тільки на наступний день. А 5% громадян були змушені взяти лікарняний.

Найпоширеніші травми — це удари, стерті коліна, розтягнення і вивихнуті пальці.

Найнебезпечніші місця для заняття сексом — це диван, сходи, секс в автомобілі і душ.

Чоловічі травми під час сексу

У сексі чоловіки більш уразливі, ніж жінки. І більшість чоловічих травм під час сексу вимагають втручання лікаря.

1. Перелом члена

Перелом члена — це розрив білкову оболонку, яка покриває кров’ю запалі тіла. Перелом відбувається тільки в збудженому вигляді при дії фізичної сили. Потрібна невідкладна допомога, в яку входить хірургічне втручання. Якщо не звернутися за допомогою в лікарню, то підвищується рівень ускладнень, включаючи і еректильну дисфункцію, пошкодження уретри, сильне викривлення члена і постійний біль під час сексу.

Ознаки перелому члена:

— Різкий хрускіт

— Сильна біль

— Припинення ерекції

— Член швидко синіє і розпухає

— Викривлення члена

Частою причиною перелому члена є різкі і необережні рухи під час сексу, особливо в позі Наїзниця (жінка зверху).

Що робити?

Якщо трапився перелом, то потрібно туго замотати бинтом член і прикласти лід. Викликати швидку допомогу або самим їхати до хірурга. У цій ситуації не варто покладатися на те, що саме пройде і все буде добре. Це загрожує формуванням рубця на місці перелому і результат — порушення кровопостачання, що призводить до імпотенції.

2. Розрив вуздечки

Вуздечка — це ділянка, яка прикріплює крайню плоть до голівки статевого члена. Від народження коротка вуздечка легко рветься, як поспішали і бурхливому сексі. Усередині вуздечки знаходяться кровоносні судини і нерви, тому коли відбувається розрив вуздечки, то це викликає сильний біль і кровотеча. Практично 60% чоловіків стикаються з розривом.

Що робити?

— Потрібно зберігати спокій, адже кровити може дуже довго

— Щоб зупинити кровотечу потрібно притиснути порвану вуздечку до голівки члена на 10 хвилин. Головне, не притискати дуже сильно, а також не варто кожну хвилину розтискати пальці і дивитися, зупинилася кров чи ні.

— Після того як кровотеча зупинилася, можна обробити вуздечку перекисом водню або яким-небудь іншим антисептиком (можна навіть горілкою).

— Не потрібно накладати тугих пов’язок на член.

— Потрібно звернутися до уролога для проведення пластичної операції, для подовження вуздечки.

3. Пошкодження шкіри

До цих травм відносяться укуси і потертості. Укуси — це зрозуміло звідки вони беруться. А ось потертості шкіри виникають від тривалого сексу або від недостатності змазки у жінки або під час анального сексу.

Що робити?

Пошкодження слід обробити перекисом водню або зеленкою. А потім потрібно звернутися до лікаря, тому що такі потертості можна сплутати із симптомами захворювань, які передаються статевим шляхом. Наприклад, під час молочниці шкіра статевого члена тріскається. А при герпесі генітальному утворюються бульбашки, які лопаються і утворюються скориночки. Тому лікар може призначити аналізи на ЗППП.

4. Защемлення члена замком

Цю травму можна отримати після сексу в одязі, коли квапливо застібаєш блискавку на штанях.

Що робити?

Смикати тонку шкіру не можна — це дуже боляче і відбуваються після цього розриви. Краще акуратно знизу підрізати блискавку, щоб вона трішки розійшлася і звільнила шкіру.

Дорогі чоловіки! Бережіть свій член і не бійтеся звернутися до лікаря за допомогою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *