Сучасні методи визначення вагітності

Сучасні методи визначення вагітностіБільше десятка років українські жінки використовують сучасні засоби діагностики вагітності. Причому за допомогою таких засобів як тест на вагітність існує можливість провести діагностику на ранньому етапі. Безумовно, дана можливість надає масу зручностей, навіть якщо взяти до уваги один тільки лабораторний аналіз. Переваги даного способу визначення стану жіночого організму очевидні. Втім, з цим практично ніхто і не сперечається. Інша справа, що результати, які показує даний тест, не завжди можуть відповідати дійсності.

Проте це вже питання якості виготовлення виробів і, слід зазначити, більшість з них, як правило, видають цілком коректний результат. Принцип дії всіх тестів практично ідентичний. Він побудований на системі визначення наявності гормону хоріонічного гонадотропіну. Наявність гормону визначається в складі жіночої сечі. Визначити наявність гормону за допомогою такого інструменту, яким є тест на вагітність, можна вже на сьомий-восьмий день після зачаття.

Перші ознаки вагітності, як правило, проявляються у вигляді затримки місячних (менструації). Якщо при відсутності вагітності кількість гормонів хоріонічного гонадотропіну становить не більше 5 одиниць на мілілітр сечі, то в стані вагітності цей показник зростає до 25 одиниць. При такому показнику хоріонічного гонадотропіну в сечі, за допомогою тесту вже є всі можливості визначити перші ознаки вагітності.

Робота тесту побудована за досить простим сценарієм. На поверхню тестової смужки наноситься шар реактиву, в складі якого присутні речовини, які виконують роль антитіл хоріонічного гонадотропіну. Тестова смужка розділена на дві області — контрольну та діагностичну. У тому випадку якщо в сечі присутні гормони хоріонічного гонадотропіну, відбувається їх взаємодія з антитілами реактиву на смужці. В результаті в діагностичної області проявляється смужка відповідного забарвлення. Діапазон кольору смуги може варіюватися від світло-рожевого до яскраво-червоного.

Само собою зрозуміло, в разі відсутності кольоровий смуги діагностується відсутність вагітності. Друга полоса проявляється в контрольній області і призначена для додаткового (контрольного) тестування. Ця смуга визначає якість виконаного тесту і підтверджує наявність вагітності. Слід зазначити, що контрольна смуга присутня в будь-якому випадку, так як це в першу чергу індикатор правильного функціонування самої системи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *