Сімейний секс: не хочу, а треба!

Сімейний секс: не хочу, а треба!«Голова болить, я втомилася, краще завтра», — говорить дружина у відповідь на млявий заклик свого втомленого чоловіка, навіть не підозрюючи, як ця універсальна «відмазка» збільшує поступово прірву. Все важче з кожним днем змусити себе, все складніше збудитися за допомогою обридлих, звичних до оскоми ритуалів.

Чи всі втомлюються від сексу? Чи у всіх загасає потяг і бажання неможливо знайти не тільки вдень з вогнем, але навіть увечері або вночі в повній темряві, що приховує шорсткості і недоліки? Що ж робити втомленим від сімейного сексу, як перемогти зниження потягу?

Вам, мабуть, уже багаторазово траплялися поради, як урізноманітнити близькість, пожвавити відносини, зробити кращою і веселіше сімейне життя з метою відродження вмираючого бажання тілесної близькості.

Причини, напевно, вам знайомі: проблеми зі здоров’ям, стреси, нудьга, погана екологія … Нудьга здатна не тільки вбити статевий потяг, а і геть зруйнувати шлюб. Що можна зробити?

Хтось придумує еротичні рольові ігри, інші пробують нові пози, інтер’єри, варіанти та ін. Тимчасово це дійсно допомагає, пізніше потрібно знову підшукувати допінг.

Мимоволі думаєш про те, що такі механізми, різні штучні способи — просто новий доказ прохолоди, прослизнув між вами. «Невже звичка — просто розплата зашлюб?» — Замислюєтеся ви, намагаючись розшукати протиотруту від втоми і охолодження.

Чи можу я радити, раз сама відчуваю часом аналогічні почуття, потрапляючи в подібні ситуації? Мабуть, я можу для самої себе спробувати виробити оптимальну лінію поведінки, спробувати занадто близько не приймати до серця, не роблячи поспішних висновків, коли сімейний секс вже не викликає відчуттів, що були в перші роки життя.

Перша приходить в голову думка — прийняти все як даність. В якості неминучого зла або не мінливого згодом постулату, свого роду аксіоми. Усілякі відносини поступово остигають, відчуття і почуття притупляються, спадає напруження бажань. Це є нормальним!

Далі — не робити проблему з того, що сталося. Спокійні, рівні сімейні відносини є своєрідною вакциною проти постійного стресу. Якщо ще і вдома нас чекатиме вулкан, ми просто згоримо.

Нереально жити на піку пристрастей. Адже сексуальна втома є захисною реакцією наших перенасичених враженнями організмів.

Бажання близькості: як його повернути?

Зверніть увагу на якість свого сімейного сексу. Відпочиньте один від одного, адже мудрі люди вважають, що краще менше, та краще.

Часом зайво частий, поспішний і поверховий секс заради сексу не здатний принести задоволення, перетворюючись на своєрідну «галочку» у житті родини. Те ж, що робиться для галочки, в пам’яті відкладається лише в негативному вигляді. Повторювати це не дуже хочеться, особливо в разі відсутності при близькості оргазму.

Переважно накопичити сил, поміркувати, як урізноманітнити, прикрасити секс, зробити його незабутнім. Не слід займатися поганим сексом!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *