Сім ознак жіночої зради — зверніть увагу на очевидні речі

чому жінка зраджуєСьогодні випускається маса літератури на тему зрад — в тому числі, жіночих.

Як зрозуміти, що жінка зраджує, як пробачити (або чому не потрібно прощати), як помститися (або чому це робити не треба) — люди шукають відповіді на ці та інші питання, що стосуються цієї складної і неприємної теми.

Але дозвіл будь-якої проблеми починається з розуміння її причин — і ми поговоримо про причини жіночої зради.

Емоційна незадоволеність

Якщо жінка не може задовольнити свої емоційні потреби у відносинах з чоловіком або партнером, починаються різні проблеми; зрада — одна з них. Однією з найсильніших емоційних потреб є потреба відчувати любов іншої людини — а для цього потрібні прояви любові.

Якщо чоловік не робить жінці знаків уваги, приділяє їй мінімум часу, вона починає втрачати впевненість у собі, почуття власної привабливості та потрібності, він ризикує рано чи пізно дізнатися про невірність своєї дружини.

Як би чоловік не був зайнятий на роботі, він повинен знаходити час, щоб влаштовувати своїй другій половині романтичні сюрпризи і, що не менш, а може, і більш важливо — розмовляти з нею і слухати її. У зворотному випадку жінка знайде іншу людину, яка зможе дати їй все це.

Сексуальна незадоволеність

Пристрасть між людьми скипає, а потім заспокоюється — це нормально. Однак, якщо вона зникає зовсім, існує ризик, що хтось із подружжя почне шукати яскравих відчуттів на стороні.

Помилково думати, що жаркий, насичений емоціями секс потрібен лише чоловікам. Навіть якщо жінка задоволена іншими аспектами відносин, відсутність різноманітності та ентузіазму в спальні може схилити її до зради.

Незадоволеність відносинами

Сюди відносяться будь-які проблеми, які не підпадають під перші два пункти. Критичні проблеми в спілкуванні між подружжям, втома від довгого спільного життя і / або фінансових проблем, нудьга, нездатність забути давні образи — неможливо перерахувати всі фактори, які можуть навести жінку на думку про зраду.

Може бути, вони не стануть прямими причинами невірності, але, коли випаде відповідний випадок, жінка згадає про все, що викликало незадоволеність і рішиться на зраду.

Помста

Дізнавшись про зраду чоловіка, дружина може спробувати змусити його відчути те ж, що відчувала вона. Якщо жага помсти — єдине, що змусило жінку піти на зраду, таким кроком вона спричинить більше шкоди собі, ніж кому б то не було.

Схильність до зрад

Деякі жінки більш схильні зраджувати своїм чоловікам і партнерам, ніж інші. Все, що потрібно таким жінкам: наявність відповідного кандидата і впевненості в тому, що все вдасться приховати від чоловіка.

Крім того, є жінки, які щиро не бачать в зраді нічого поганого — буде правильніше сказати, що секс з кимось, крім чоловіка або постійного партнера вони не вважають зрадою.

Ознаки жіночої зради:

  1. Вона перестала цікавити тим, де ви знаходитесь, куди і з ким збираєтеся йти, і коли повернетеся. (Втім, деякі жінки починають, навпаки, посилено цікавитися вашим місцезнаходженням, виявляти ознаки ревнощів, і так далі).
  2. Вона стала приділяти більше уваги своїй зовнішності — схудла, записалася в спортзал, ходить на процедури до косметолога, і так далі.
  3. Вона ретельно підбирає одяг, робить макіяж і зачіску, коли збирається на роботу, і приділяє мінімум уваги тому, як вона виглядає в будинку.
  4. Зниження інтересу до сексу з чоловіком.
  5. Її розклад став часто мінятися, вона може  затримується на роботі.
  6. Вона виявляє все менше терпимості до родичів і друзів партнера.
  7. При виникненні проблем у відносинах вона демонструє байдужість до них, надаючи їх вирішення партнеру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *