Що в жінках відлякує чоловіків

Що відлякує чоловіківЗвичайно, немає нічого легше, ніж звалити всю провину у відносинах проблеми на могутні плечі чоловіка, проте, насправді, часто проблема криється саме в жінці.

Ми вже розглянули деякі аспекти, що відлякують чоловіків, в одній зі статей. В цьому матеріалі ми продовжимо складати список того, що відштовхує чоловіків і заважає створити міцний, гармонійний союз.

 Неприйняття авторитету чоловіка

Багато жінок категорично відмовляються задовольнятися роллю «шиї» і претендують на звання «голови», що викликає природне відторгнення з боку чоловіка. Роздратовано відмахуючись від свого благовірного, коли він намагається висловити свою точку зору, ти ризикуєш сильно зачепити його чоловіче самолюбство.

Навіть якщо ти в чомусь не згодна зі своїм чоловіком, категорично не можна обзивати його «дурнем» або «тупаком», звинувачувати його в тому, що він нічого не розуміє, і заявляти, що ти сама все краще знаєш. Потрібно вміти прислухатися до думки свого партнера, рахуватися з його бажаннями і почуттями, інакше він буде шукати ту жінку, яка вміє слухати і чути свого чоловіка, яка визнає його думку авторитетним, а не другорядним.

Вульгарність

Жінки — це ніжні і тендітні створіння, романтичні, піднесені, м’які і добродушні натури. Саме такою, витонченою і жіночною, бачить чоловік свою ідеальну супутницю життя.

Звичайно, це зовсім не означає, що жінка повинна лише сидіти біля віконця, мило посміхатися і вішати кухонне полотенце. Мужчини також цінують і інші грані жіночності — безпосередність, веселість, активність.

Однак багато жінок не бачать грані між упевненістю в собі і вульгарністю. У прагненні бути яскравими та активними вони часто заходять занадто далеко — їх поведінка і зовнішній вигляд стають зухвалими. Якщо ти шукаєш чоловіка для серйозних відносин, а не для однієї ночі любові, то варто відмовитися від надмірно строкатого одягу, «бойової розмальовки» на обличчі, габаритної біжутерії і т.д. Повір, чоловіків більше приваблює стриманість в одязі і макіяжі, ніж така крайність.

Крикливість, груба поведінка, любов до вульгарних анекдотів та сальних жартів, лихослів’я — все це також не робить жінку більш привабливою в очах протилежної статі. Можна бути душею будь-якої компанії (навіть чоловічий), залишаючись при цьому милою і ніжною.

Користь

Жінки, які розцінюють чоловіків як спонсорів, не рідкість. Бажання спустошити гаманець партнера, що виявляється в випрошуванні дорогих подарунків і витраті великих сум грошей в магазинах, відлякує чоловіків.

По-перше, будь-якій людині вкрай неприємно підозрювати, що його люблять за гроші. По-друге, чоловік припускає, що якщо в один не дуже прекрасний день трапиться так, що він опиниться на мілині, його улюблена тут же ввічливо запропонує припинити відносини і відправиться на пошуки нового спонсора. По-третє, як можна розраховувати на гармонійну сім’ю з подібною «мисливицею за грошима»? Адже вона не зуміє дбайливо ставитися до сімейного бюджету і буде думати тільки про себе.

Кожен чоловік, незалежно від свого добробуту, мріє про справжні відносини, побудовані на взаємних почуттях, а не за ринковими принципами купівлі-продажу

Неохайність і не доглянутість

Як відомо, чоловіки люблять очима. Тому зовнішній вигляд — важлива складова образу кожної жінки. Звичайно, далеко не всі дами мають ідеальними формами і рисами особи — ніхто і не вимагає, щоб всі як одна підходили під модельні стандарти. Однак, крім тих зовнішніх даних, якими нас нагороджує матінка-природа, існують і інші важливі аспекти, а саме — уміння стежити за собою і дбати про власний зовнішній вигляд.

Деякі жінки приводять себе в бездоганний вигляд тільки по особливим приводам, наприклад, перед співбесідою або весіллям друзів. А в своєму повсякденному житті вони воліють стиль «а ля натюрель» і не витрачають навіть мінімальних сил на те, щоб виглядати привабливо і сексуально. Адже найважливіше — захоплювати свого чоловіка, намагатися виглядати кращим чином саме для нього, а не для сторонніх людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *