Що означає, якщо жінка зраджує

чому жінка зраджуєВ сучасному світі прийнято вважати, що зраджують в основному чоловіки.

Причому багато хто це сприймає як  буденне явище і у всьому чомусь звинувачують саме жінку.

Навіть в тому випадку, якщо курс «наліво» бере представниця прекрасної статі, громадськість починає її бурхливо засуджувати, і, в підсумку, у всіх гріхах винна знову жінка.

Але, давайте ж, відійдемо від проблеми «хто правий, а хто винен» і спробуємо зрозуміти, з якої ж причини жінки змінюють і що їх штовхає в обійми іншого чоловіка.

У першу чергу це, звичайно, сексуальна незадоволеність. Коли в парі чоловік має консервативні погляди щодо сексу, а жінці хочеться новизни, гострих відчуттів і різноманітності, їм необхідно прийти до якогось компромісу. Якщо цього не відбувається, жінка буде шукати те, чого їй так не вистачає, в обіймах іншого чоловіка. Така зрада, швидше за все, буде носити характер легкого захоплення і навряд чи переросте в щось більше, здатне зруйнувати шлюб.

Несумісність характерів по важливості не поступається несумісності сексуальної, оскільки вони швидше доповнюють один одного. Адже якщо сексуальні відносини в повному порядку, але в іншому, чоловік і жінка не можуть прийти до єдиної думки, то така пара протримається недовго.

Якщо чоловік набагато старший за жінку, то рано чи пізно вона почне заглядатися на чоловіків свого віку або навіть на хлопців, які набагато молодші за неї. Чому ж це відбувається? Відповідь проста. Молода жінка ще психологічно не готова вести той спосіб життя, який диктує її чоловік. Крім того, їй хочеться розваг, молодіжних тусовок, спілкування з рівними за духом людьми. А її старший чоловік не зможе їй цього дати. У цьому випадку може бути два варіанти розвитку подій. Перший варіант: чоловік лояльно відноситься до її бажанням і дивиться крізь пальці на її походи в модні клуби з подругами. В даному випадку жінка напевно знайде собі молодого коханця і буде проводити з ним весь вільний час. Другий варіант: чоловік забороняє своїй жінці молодіжні тусовки, категорично проти її молодих друзів і нав’язує їй своє, більш старше, коло спілкування. Деякі жінки миряться з даною ситуацією і стають слухняною дружиною, проте в душі бушує образа і нерозуміння. Інші ж, незважаючи на заборони свого чоловіка, можна сказати, на зло йому, роблять те, що їм заманеться. У такому разі виникає набагато більше бажання піти на зраду, яка в даному випадку більше схожа на помсту. Адже заборонений плід — солодкий.

 Якщо бути точніше, то досить часто зустрічаються і пари-ровесники, в яких чоловіки забороняють своїм дружинам спілкуватися зі своїми подругами, друзями і навіть родичами. Цей тип чоловіків відноситься до власників, які не бажають ділити свою дружину з ким би то не було, навіть з її власною мамою. Вони ревно ставляться до будь захопленням своєї коханої і ревнують навіть до її сторінках на «однокласниках» або «вконтакті».

А вже перевірка вихідних і вхідних дзвінків в мобільному телефоні, а також смс-повідомлень — для них справа звична. В даному випадку мова йде про патологічні ревнощі і почуття власності, що і змушують жінку збігати до іншого чоловіка, який не буде душити її в обіймах своєї любові і не стане перевіряти її кожен крок. Адже в будь-яких відносинах одним з найважливіших чинників є довіра один до одного і хоч невелика, але свобода.

 На противагу чоловікам-власникам, існують чоловіки, які практично не виявляють інтерес до справ своєї другої половинки. Це, найчастіше, творчі люди, які постійно зайняті своєю роботою і знаходяться в якомусь своєму світі. Такі чоловіки рідко приділяють увагу своїй дружині, і виходить, що вона надана сама собі. Такий чоловік може не помітити, що його улюбленої немає вдома в 10 вечора, адже він повністю поглинений своєю роботою. Однак будь-якій жінці хочеться тепла, ласки, уваги, і подібна ситуація провокує шукати ту людину, яка зможе їй все це дати. Нехай навіть для цього доведеться піти на зраду.

 Часто трапляється так, що зовсім юні хлопець і дівчина одружуються, ще, як кажуть, «не нагулявшись». У даній ситуації може змінювати і чоловік і жінка, оскільки молодість дає про себе знати і їм обом хочеться пригод та нових відчуттів.

«Око за око, зуб за зуб». Якщо жінка дізнається про зраду чоловіка, то деякі просто розлучаються, інші прощають і живуть з цим вантажем далі, бажаючи зберегти сім’ю і свої вже сформовані відносини. Але бувають в житті такі випадки, коли жінка може піти на зраду як би в помсту. Вона не хоче миритися зі зрадою чоловіка, але і зберегти стосунки теж хочеться.

І їй приходити на розум просто відплатити своєму невірному чоловіку тією ж монетою …, щоб викласти йому урок і заспокоїти свої нерви. Однак це не вихід із ситуації, оскільки такі відносини або відразу розлетяться на дрібні осколки, або взаємні зради так і супроводжуватимуть їх все спільне життя.

У всіх перерахованих вище випадках винні, звичайно ж, і чоловік і жінка, тому що він не зміг її втримати, а вона не змогла пояснити йому, що ж їй потрібно. Тому, перш ніж кидатися у вир з головою і йти на зраду, постарайтеся зробити все можливе, щоб усунути всі недомовки і нерозуміння з вашим коханим. Адже якщо між вами ще є любов, то напевно знайдеться спосіб все виправити мирним шляхом і піти на поступки один одному.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *