Сексуальні порушення у жінок

Сексуальні порушення у жінокСексуальні порушення у жінок — узагальнений термін, що включає різні сексуальні труднощі, раніше звані терміном фригідність, від нездатності переживати оргазм до повної відсутності інтересу до сексу.

В сучасному світі часто використовується такий термін, як аноргазмія, тобто відсутність статевого задоволення.

Буває первинною, тобто жінка жодного разу в житті не відчувала оргазм, і вторинною — раніше відчувала, а потім втратила цю здатність.

Ситуаційна аноргазмія — жінка може випробувати оргазм тільки при певних обставинах, наприклад, тільки при мастурбації. Деяким жінкам відсутність оргазму аж ніяк не заважає насолоджуватися статевим життям, інші дивляться на секс як на важку повинність.

Причини аноргазмії можуть бути самими різними, але тільки в дуже маленькому відсотку випадків аноргазмія пов’язана із захворюваннями статевих органів.

Одні з найпоширеніших причин нездатності жінки до задоволення — це стреси, депресії, несумісність партнерів, сексуальна неграмотність, вагінізм (стан, коли при спробі завершення статевого акту зовнішні м’язи піхви починають мимоволі спазматично зживатися).

Хворобливі зносини (діспарейнія) — болі, печіння, неприємні відчуття, що виникають під час статевого акту. Це знижує статеве збудження і заважає сексуальному збудженні і досягнення оргазму. Відчуваючи сильні болі, жінка починає повністю уникати секс.

Причинами хворобливості можуть бути захворювання статевих органів, сухість піхви, психологічні фактори.

Гіперсексуальність — надзвичайно висока сексуальний потяг, яке, незважаючи на часті статеві акти і часту зміну партнерів, дуже рідко задовольняється. У чоловіків такий стан називається «Донжуанізмом» або «сатіріазіс», у жінок — «німфоманія». Така ненаситна сексуальна потреба дуже заважає в звичайному житті. Потяг до певної особи відсутній, потрібно лише задовільнити фізіологічну потребу без психологічних і емоційних моментів.

Гіперсексуальність може бути як конституційним властивістю окремої особистості, так і виникнути внаслідок хвороби.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *