Сексуальна сумісність: як знайти свою половинку?

сексуальна сумісністьЧому секс з людиною, слова і вчинки якого захоплюють, може стати причиною розчарування? Не варто поспішати робити однозначних висновків про те, що партнер — поганий коханець. Можливо, справа у відсутності сексуальної сумісності, яка дуже важлива для побудови гармонійних відносин.

 Погляд зі Сходу Самобутність країн Сходу проявляється навіть в оцінці сексуальної сумісності партнерів. Так, Камасутра, яка розглядається лише як посібник для вивчення інтимних поз, насправді створювалася свого часу саме для максимального досягнення гармонії в сексуальному житті. Тому тут дається дуже оригінальна трактування типів ставлення до сексу в залежності від фізичного розвитку.

Жінок найвідоміший трактат ділить на «газелей», «кобил» і «слоних». Перші — володарки практично дівочих форм, з розміром піхви до тринадцяти сантиметрів — відповідно, оргазму «газелі» досягають досить швидко. «Кобилиця», з глибиною піхви до вісімнадцяти сантиметрів, в цьому питанні не так пощастило, зате вони мають пишні груди і рельєфні стегна.

Зовсім важко доводиться «слонихам» з величезним тілом, широким обличчям, великими руками і глибокою піхвою двадцять п’ять сантиметрів. Задовольнити їх здатний тільки чоловік — «кінь», розміри якого також дуже значні. Крім того, представники сильної половини людства можуть бути «биками» (вони терплячі, міцні на вигляд, а член в збудженому стані досягає вісімнадцяти сантиметрів — ідеальний варіант для «кобилиці») або «зайцями» (невеликого зросту, з витонченим статурою і м’яким характером ).

Цікаво і ставлення до цього питання японців, переконаних, що сексуальна сумісність партнерів — прямий наслідок групи крові. На їхню думку, найбільш сексуально активними є представники першої групи, в той час як чоловіки і жінки з другою групою крові — максимально пасивні. Представники третьої групи часто розглядають секс як нудний обов’язок, зате четверта — запорука нескінченного задоволення практично з будь-яким партнером.

Є і інші погляди на питання сексуальної сумісності — залежно від знаків Зодіаку і навіть довжини ноги. Звичайно, можна, озброївшись вимірювальними приладами і калькулятором, проводити складні розрахунки або шукати партнера по зірках. Однак навіть самі точні цифри не допоможуть досягти гармонії, якщо відсутня любов.

Адже, за твердженням великого психоаналітика Еріха Фромма, сексуальне щастя — це результат любові, а ніяк не навпаки. Гармонія темпераментів пояснюючи причини сексуальної сумісності партнерів (або її відсутності), психологи і сексологи найбільш часто говорять про статевий темперамент, який не піддається вихованню або розвитку, оскільки він даний людині природою і залежить від кількості статевих гормонів в організмі.

 Так, люди, досить байдужі до сексу, що розглядають його в першу чергу як засіб продовження роду і спосіб підтримки здоров’я — володарі слабкого сексуального темпераменту. Зазвичай така людина стає хорошим сім’янином, романтичним і вірним, прекрасним другом для своєї другої половинки, при цьому потреба в сексі в нього невелика.

 Якщо ж людину з дитинства називають акселератів, оскільки він випереджає своїх однолітків за швидкістю дорослішання (чим завдає чимало клопоту батькам), якщо він володіє підвищеним оволосінням всього тіла (як жінки, так і чоловіки), що обумовлено високим рівнем гормону тестостерону, — можна говорити про наявність високого сексуального темпераменту, який навряд чи буде сприяти спокійному життя з одним партнером.

Проте більшість людей — все-таки представники середнього рівня статевого темпераменту, який є золотою серединою між відсутністю і наявністю в життя безперервних бурхливих пристрастей.

Ідеальний варіант — якщо обидва партнери відрізняються  темпераментом, тоді можна говорити про повну сексуальної сумісності і гармонію. В іншому випадку — в одного з них завжди є ризик бути незрозумілим і звинуваченим в патологічної холодності (іншими словами — фригідності) або ж, навпаки, у надмірній заклопотаності інтимними стосунками.

2 thoughts on “Сексуальна сумісність: як знайти свою половинку?”

  1. На практиці перевірено, щоб вибрати сумісного партнера потрібно його… понюхати) Сподобається її природній запах — підійде! Найлегше це зробити під час танцю. Ось так просто береш і нюхаєш)

  2. Щоб не говорили, але і розміри «там» мають значення. Різниця відчувається, але оргазму можна досягти і з «слонихою»)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *