Секс після пологів: кращі пози

Секс після пологівПісля народження дитини, чоловіки не знають, як підступитися до своєї дружини, так як жінки деякий час відчувають масу незручностей і дискомфорт. А тому, щоб не втратити інтерес до сексу, фахівці вирішили дати парочку порад, як цим займатися найкраще. Пологи — один з найважчих і в теж час щасливих моментів у житті жінки.

І багато в чому стан і відновлення сексуальних відносин залежить від характеру перебігу самих пологів, самопочуття жінки під час вагітності та пологів, відсутності або наявності ускладнень під час пологів або після.

В середньому, медики радять відновлювати статеве життя з 6-8 тижні після пологів, коли матка досягає колишніх розмірів і її слизова оболонка повністю відновлюється. А тому, незалежно від того, чи були у жінки ускладнення, розриви чи ні, чи був кесарів  розтин чи природні пологи, всім один і той же термін.

Різниця полягає лише в позах, в яких найкраще почати відновлювати своє сексуальне життя.

Фахівці провели експеримент і виявили оптимально зручні пози для сексу після пологів. Так, якщо жінка народжувала сама, то найбільше для інтимної близькості підходять місіонерська поза і «жінка зверху».

Якщо малюк з’явився на світ за допомогою кесарева розтину, то краще всього віддати перевагу місіонерської чи позиції на боці.

Найневдалішою ж позою після пологів вважається поза, коли жінка стоїть на четвереньках, а чоловік знаходиться позаду, так як при цьому йде дуже сильне навантаження на промежину і жінка відверто відчуває біль.

Крім цього, багато жінок відчувають занепокоєння і страх перед болем, яка може їх супроводжувати через розрізів і розривів при пологах. Вони просто бояться, що хворобливі відчуття не дадуть їм можливості отримати задоволення.

А тому, дуже важливо для жінки максимально розслабитися перед контактом і пробувати пози, які для неї більш комфортні, не боячись сказати, якщо щось десь не так.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *