Секс під час місячних — можна чи ні?

Секс під час місячнихНаступили місячні! — І як не дивно, така новина не засмучує, тому що це не несподівані складнощі на роботі з відповідними неприємними наслідками, або форс-мажор в бізнесі, який обіцяє в майбутньому фінансові втрати, а банальний щомісячний цикл, про який пам’ятає кожна жінка (хоча, іноді, сильно забігали, може і забути!).

І, тим не менш, від місячних приємного мало — знову ці незручності з усілякими штучками особистої гігієни і постійний контроль — а раптом опинюся в незручній ситуації, а від сексу під час місячних тим більше! Але є ще і маленька проблемка, місячні місячними! — А секс за розкладом! Ага. Ось тут-то і починається найцікавіше! Ну що ж — обговоримо. Основні варіанти в принципі два: заняття любов’ю з чоловіком і інтим з тимчасовим партнером.

Милий, ненаглядний, з яким ви прожили вже кілька щасливих років у шлюбі, з часом починає любити в вас все сильніше. І така дрібниця, як «червоні дні календаря» при справжніх почуттях заваді не буде, а навіть, навпаки, своєю поведінкою він тільки доведе вам щиру прихильність. Якщо ж ні — погребує сексом під час місячних, дами, дорогі мої, робіть відповідні висновки самі.

Зрозуміло, що можна випадково забруднити простирадло, але невже у вас немає фантазії — цього можна уникнути, а такий популярний засіб, як презерватив, допоможе в усьому іншому. Але, звичайно, це варіант, чисто сімейний — який закріплений часом і спільним побутом, а що ж у випадку з бой-френдом (хоча для чоловіка майбутня ідея буде навіть приємніша — адже з коханою і рідною людиною яскравіше не тільки відчуття, але і душевні емоції від повного єднання).

Що ж зробимо в ситуації, що склалася! Звернемося до казки про Василину — Премудру! Ні, ні, не треба напружувати пам’ять і намагатися відновити сюжет, звичайно, нічого ТАКОГО ви в ньому не знайдете. Насправді цікавить тільки склад мислення цієї героїні, так би мовити, її жіноча хитрість. А ви чим гірше? Включаємо уяву і діємо!

Вечір в самому розпалі, ви зі своїм шанувальником приємно відпочиваєте і все, власне, йде до того самого … Якщо вас не запросили перед цим в кафе, де ви могли б пропустити келих вина, то організуйте це самі в домашніх умовах!

Якщо діяти від душі і по розуму, то, в кінцевому рахунку, ваш коханець і не здогадається, що ви не зовсім у формі, а такий геніальний винахід з часів Клеопатри, як тампон,стане вам в нагоді. Переходячи в спальню і вже в процесі інтимної гри, насолодіться обстановкою, дотиками, ласками, поцілунками. Очаруйте вашого партнера еротичною магією (пам’ятаєте, адже гейші не завжди були прямими коханками, вони зводили чоловіків з розуму поглядами, рухами, ходою і купою інших хитрувань, підвладних жіночому уяві і чоловічому жадання).

Погодьтеся адже для сексу і повного задоволення вашого чоловіка, вам не обов’язково роздягатися до кінця, красиві стрінги буду тільки радувати його затуманений погляд, а ваші вправні ручки допоможуть забути про те, що останню що залишилася річ — аксесуар на кшталт, як би треба зняти. Далі ж справа техніки!

А як же я, запитаєте ви? Ось тут-то пораду дати складно! Кожна з нас сама краще за інших знає свій організм. Хтось відчуває збудження в період менструації навіть сильніше, ніж в її відсутність, а у деяких навпаки бажання повністю відсутня. Так якщо ви знаєте себе кохану краще за інших, невже для вас буде складністю пристосуватися до вашого партнера і отримати не менше задоволення від його ласк і ніжності, перейнявши хвилю задоволення?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *