Секс на першому побаченні — бути чи не бути

Секс на першому побаченні Бути чи не бути сексу на першому побаченні? Якщо для переважної більшості чоловіків це питання часто не є проблемою, то у багатьох жінок він викликає безліч всяких сумнівів. «Синьоріна» вирішила проконсультуватися з психологом і дізнатися, які за і проти сексу з людиною, з якою ви зустрічаєтеся в перший раз.

Скажемо відразу, що ми розглядаємо це явища не з точки зору сексуальної моралі. Наше суспільство вже давним-давно стало сексуально розкутим, тому в такому підході абсолютно немає сенсу. Ми спробуємо проаналізувати, які наслідки може мати секс на першому побаченні, а ви вже самі робіть висновки і вирішуйте відправлятися  відразу в ліжко або почекати.

Почнемо з самих банальних речей. У наш час, коли на побаченнях мають місце згвалтування, а після побачень — переслідування і шантаж, коли СНІД та інші венеричні захворювання можуть зіпсувати всю красу інтимних відносин, є необхідність принаймні довіряти людині, з якою ви збираєтеся зайнятися сексом. Подумайте, чи достатньо вам одного побачення для того, щоб перейнятися довірою і не ризикувати своїм спокоєм після побачення.

По-друге, перше побачення в основному присвячено тому, щоб ви могли пізнати людину і зрозуміти, чи той він, з ким ви хочете провести як мінімум найближчі місяці. Комусь може вистачити і 5 хвилин для того, щоб відчути, що цей чоловік — саме той, кого ви чекали все своє життя, але як правило це не відбувається так швидко. Проте варто зазначити, що є люди, які побоюються того, що не дивлячись на всі свої позитивні якості новий партнер виявиться зовсім нікчемним коханцем, і тому вважають за краще не втрачати час, а дізнатися про це відразу. Знову-таки, вирішувати вам.

По-третє, бути чи не бути сексу на першому побаченні, залежить від того, на що ви розраховуєте і чи хочете ви самі, щоб за ним послідувало друге, третє і так далі, або людина цікавить вас виключно як сексуальний партнер на одну ніч. Якщо вам потрібен швидкий і необтяжливий секс — питань немає. Секс на першому побаченні гарний у тому випадку, якщо це все, що ви хочете. Якщо ж ви мрієте побудувати тривалі відносини, в яких окрім сексу є місце і для іншого, то починати знайомство в ліжку — не самий кращий варіант, з тієї простої причини, що ви просто не дасте ні собі, ні йому можливості дізнатися вас як особистість і відчути душевну близькість.

Є ще один цікавий нюанс. Передчуття близькості іноді може бути більш хвилюючим, емоційно насиченим і зводить з розуму, ніж сам статевий акт. Наприклад, відомий музикант Ленні Кравіц зізнався в одному з інтерв’ю, що вважає за краще відтягувати момент сексуальної близькості з новою подругою наскільки це можливо, оскільки саме в цей період його відвідують найсильніші емоції і фантазії, які його надихають. Таке собі солодке томління. Головне — не перетримати посудину любові на вогні бажання, інакше може википіти.

Безсумнівно, немає ніяких загальних правил щодо того, на якому побаченні краще переходити до більш близьких відносин. Єдине універсальне правило, яке можна звідси вивести — це те, що переходити до сексу потрібно тоді, коли ви самі комфортно почуваєтеся в цьому плані. Іноді чоловіки дуже швидко виявляють ініціативу, іноді — жінки. Якщо ви шукаєте серйозних відносин, то встановилася емоційна близькість якраз і буде тим сигналом, який підкаже, що настав час переходити до близькості інтимної. Якщо ж секс стався, а душевної близькості немає, то часто відносини закінчуються без відповіді електронними листами або дзвінками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *