Самі ерогенні зони у чоловіків

Самі ерогенні зони у чоловіків Зазвичай дізнатися у чоловіка, чого він хоче в ліжку, дуже складно. Найчастіше у відповідь на подібне питання ми чуємо мовчання або не членороздільно мова. Соромляться! А може, вони і самі не знаю, чого хочуть? Або вважають, що жінка повинна і без його підказок знати все ерогенні зони чоловіків?

Поки наші чоловіки мовчать як партизани, ми сходимо на «екскурсію», на екскурсію по чоловічому тілу! Кожну ерогенну зону чоловіки будемо оцінювати за десятибальною шкалою, де 10 балів — ерогенна зона найактивніша. Не знаєш, як помиритися з хлопцем або як доставити йому незабутнє задоволення або як здивувати його? «Погулявши» по ерогенних зон чоловіків, дані питання будуть закриті. Отже, екскурсія розпочалася!

Голова

Однозначно, чутливі мову і губи (6 балів). Адже саме тому любовна гра завжди починається зі пристрасних і вогненних або ніжних і легких поцілунків. Не менш чутливі та шкіра за вухами, мочки, вушні раковини (8 балів). А якщо ти, ніжно цілуючи свого бойфренда, прикусиш його мочку вуха і прошепчеш приємні слова, то ефект від ласк тільки зросте. А якщо ти рукою зариєш в його волосся і ласкаво станеш перебирати їх на потилиці (5 балів) — ваш чоловік замуркаємо, як кошеня.

Шия

Шкіра шиї дуже чутлива до поцілунків, погладжування, дотиків, особливо ззаду або в області кадика (5 балів). Тільки не здумайте чіпати чоловіки нігтями або кінчиками пальців, від таких ласк йому стане тільки лоскітно. Доторкатися до шиї бойфренда потрібно долонею або Ерогенні зони мужчіниподушечкамі пальців, торкатися досить таки сильно, з пристрастю, щоб ваш «котик» не в впав напад лоскоту. Так, до речі, це правило поширюється і на інші долі ерогенних зон чоловіка.

Груди

Погладжування волохатих грудях порушить, напевно, і жінку. Доторкнися його сосків мовою або долонею, покатавши сосок, ніби маленькі намистинки (6 балів). Дихання чоловіки почастішає, соски затвердіють. А це означає, що твої ласки «працюють».

Сідниці, спина

Чоловікам подобається, коли проводять пальцями або нігтями по його спині (звичайно в межах розумного — не «деріть» його як березнева кішка). Самий чутливий ділянку на спині в чоловіка — це місце між лопатками (8 балів). Можете прикушувати, лизати або цілувати — справа ваша. З сідницями не варто голубитися (7 балів): злегка ущипніть, легенько приплесну. Це бадьорить і тонізує. А якщо хочеш залишити свого партнера в захваті — пригорнися животиком до його сідниць, ніжно цілуючи спину. Ось побачиш, байдужим від таких ласк він не залишиться!

Живіт

Ця частина тіла, в сексуальному плані, не дуже то і примітна. Але, якщо погладжувати цю ерогенну зону чоловіки правильно — зверху вниз, від пупка до лобка, то збудження посилиться. Загострить відчуття — поцілунок в пупок (5 балів).

Ноги і руки

Ще одна ерогенна зона чоловіки, менш активна, — місце між пальцями його рук. Проведіть по ній мовою або пальчиками (4 бали). Ну і нехай Ерогенні зони мужчини,актівність цієї зони не велика, зате без неї, ласки будуть не повноцінними. Нехай не сховається від тебе жоден ерогенних ділянку тіла твого чоловіка. У тому числі гомілки (4 бали) і підколінні ямки (6 балів). Застав його серце битися сильніше!

Інтимні органи

Звичайно, найбільш чутливими ерогенними зонами чоловіки є пеніс і мошонка. Наполегливий, але м’який масаж цих областей (9 балів) викличе швидке стан ерекції. Якщо ти станеш погладжувати пеніс, зрушуючи крайню плоть, зверху вниз, то твій чоловік дуже швидко збудиться. І, звичайно ж, будь-який чоловік у захваті від ласк інтимних місць мовою, більш чутлива голівка пеніса (10 балів). Попести головку губами,  або руками, з особливою ніжністю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *