Роман з одруженим чоловіком: за чи проти?

Роман з одруженим чоловікомРідкісний випадок, коли роман з одруженим чоловіком має щасливе закінчення. Досвід багатьох жінок підтверджує це. Чим врешті-решт може закінчиться такий роман?

 Або тим, що жінка перетвориться на довічну коханку, або тим, що дружина їй влаштує скандал, і після цього весь світ стане не милий.

Тільки у винятковому випадку чоловік піде від дружини до своєї коханки. Та і це не завжди приносить щастя. Але видно так влаштовані ми, жінки, що поки не перевіримо на собі, то не повіримо до кінця ні книгам, ні фільмів, ні навіть подружкам.

Початок

Співробітниця познайомила мене з ним. Вірніше навіть не познайомила, а просто дала йому мій телефон. У нього бізнес і він гостро потребував допомоги хорошого фахівця економіста. Ось співробітниця і порекомендувала йому мене. Здзвонилися. Він описав свою проблему. Мені близька ця тема, тому я погодилася допомогти.

Сподівалася, що часу це займе небагато, а додатковий заробіток не завадить. Для роботи потрібні були деякі документи. Я оголосила по телефону їх список і ми домовилися про зустріч. Зустріч в його офісі пройшла у винятково діловому тоні. Я, звичайно оцінила цього красивого, розумного чоловіка з хорошими манерами. Але знаючи. що він одружений не могла навіть і думки допустити про роман. Одружений чоловік завжди був для мене табу. Це і виховання та оцінка чужого досвіду.

Я вже зібралася йти, коли відчула його гарячу руку на своєму зап’ясті. Він запропонував випити кави, але я, відчувши недобре, відмовилася. Однак розмова тривав і я просто вже прокинулася в його гарячих обіймах. У моїх мізках ще залишалася думка про те, щоб жбурнути на стіл його документи і рішуче, поставивши його на місце піти.

Він ще дозволяв мені це зробити. Обійми просили тільки згоди. Найменше моє «ні» і він би відпустив мене і попросив би вибачення. Але моє тіло, як ніби було вже не моє. Воно злилося з його теплими і ніжними руками. Його запах вже огорнув мене і одурманив. І це мить щастя здалося незрівняним ні з чим.

А потім були нові і нові зустрічі. Просто неземні відчуття і почуття. Після закінчення роботи він щедро розплатився зі мною. Та і я постаралася. Для нього я зробила майже неможливе, перетворивши джерело збитків на його підприємстві в джерело вірною прибутку. Все розклала по поличках, надала бізнес-план. Це була найкраща моя робота.

Зустрічі тривали і далі. Ніхто не підозрював про наш роман. Я не сміла запитати про його дружину. І він не нагадував про неї ні словом ні дією. Але ж там були ще і діти. Поступово я стала приходити в себе, і почуття реальності стало повертатися до мене.

Повернення

Спочатку я непомітно довідалася у співробітниці про його сім’ю. Виявилося, що дружина його родом з іншого міста. Один раз на півроку вона з дітьми на пару місяців їде до своїх батьків. Наша зустріч відбулася саме в цей час. До дружини він ставиться дуже непогано і трохи побоюється. Дітей любить безмежно. Про те, що він може гуляти, ніхто навіть не допускає і думки. Але ж я-то знаю, як він все вміє тримати в таємниці.

Загалом, прозріння було не з легких. Аж надто прекрасний він був як чоловік. Та і почуття, я впевнена, були в ньому. Але це все було на рівні паралельного життя, яке більше схожа на нереальність.

Закінчення

 Однак, я то була реальною для себе. Я все більше і більше закохувалася і звикала до нього. Хоча все знала і розуміла, що у мене немає ніяких шансів. Його влаштовувало таке положення речей. Улюблена коханка зовсім не заважала бути йому хорошим сім’янином.

Почуття совісті мучило мене, але я не могла відмовитися від цього уявного, але такого солодкого щастя. Ситуацію врятували друзі. Вмовили мене поїхати в тур по країнах Європи. Нові враження трохи протверезили мене. І я повернулася додому вже іншою людиною. Рішуче порвала зв’язок. Страждання вклала у фітнес клубі і спілкуванням з подругами.

Поступово все пішло в минуле. Він, напевно знайшов собі наступну коханку. А я щаслива від того, що зупинилася. Насолоджуюся свободою і передчуттям справжньої, не уявної любові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *