Рейтинг найбільш популярних еротичних ігор

еротичних ігор Для кожного з нас настає той момент, коли дуже сильно хочеться чогось новенького.

Деякі йдуть в салон і роблять зачіску, деякі йдуть по магазинах і купують собі новий одяг, а деякі відкривають щось нове в сексі, які раніше були забороненими і недоступними.

У цій статті складено рейтинг найбільш популярних еротичних ігор, а також розберемо, за що ці ігри так люблять чоловіки та дівчата.

Але спочатку, кілька причин, які говорять вам про те, що пора пробувати щось нове в сексі.

1. Якщо ви помітили, що чоловік почав до вас байдужіти і все більше часу проводить біля телевізора або часто затримується на роботі — це не привід одразу дорікати його в поганому ставленні до вас. Може чоловікові просто набрид ваш десятихвилинний секс раз на тиждень.

2. Якщо вам самій все менше і менше хочеться сексу і він здається монотонним і нецікавим, а може бути взагалі перестали отримувати оргазм — значить вам давно треба було спробувати смак сексуальних ігор.

3. Мудра жінка знає, що навіть найпалкіші відносини поступово згасають, їх з’їдає битовуха та інші життєві проблеми. Тому краще попередити хворобу, ніж потім її лікувати і різноманітність в сексі ніколи не завадить.

Єдина перешкода, яка може перешкодити реалізувати план — це сором’язливість і нездатність висловити свої бажання та думки. І якщо вам вже набридло бачити свого чоловіка, який лягає на спину і чекає від вас палкі старання на ньому, то варто задуматися про еротичні ігри.

Сексуальні ігри в ліжку

Жінка зваблює чоловіка

Це найпоширеніша чоловіча фантазія. На жінці може бути одягнена або чоловіча сорочка, або будь-яка уніформа: стюардеса, дівчина-коп або покоївка. Такі костюми та аксесуари до них можна легко купити в будь-якому секс-шопі. Можна також самій жінці придумати костюм, наприклад, панчохи, високі чоботи і міні спідниця. Вся справа смаку і фантазії.

Краще всього, якщо чоловік прийде додому і побачить жінку в такому образі, яка відразу пуститься в атаку. Вона може зухвало домагатися до нього, вставати в непристойні пози, шепотіти непристойні слова. Чоловікові має таке сподобатися.

Чоловік спокушає дівчину незайману

Фантазії, які пов’язані з позбавленням дівчата невинності, існують практично у кожного чоловіка. Така сексуальна гра стоїть на самих лідируючих позиціях.

Жінка повинна зробити зачіску, з якою ходила років в 12. Можна одягнути білі панчохи, коротеньку спідничку і маячки. Зробити повну депіляцію інтимних місць, не залишаючи ніодного волоска, щоб бути прикладом невинності і чистоти.

Чоловік повинен умовляти жінку зайняти сексом, а вона чинити опір.

Поганий хлопчик

Якщо чоловік відмовився мити посуд після вечері, то жінка може кинути його на ліжко і відшльопати. Можна сказати, що він поганий хлопчик і зав’язати за спиною його руки або взагалі зв’язати його повністю — далі можна знущатися вдосталь! Жінка може крутити своїми оголеними частинами тіла біля нього, також можна перед ним попестити своє тіло. Головне не затягнути момент сполучення. Раз сьогодні він поганий хлопчик — то нехай відпрацьовує!

Секс з одним

Ігри з перевдяганням куди веселіше, ніж здається на перший погляд. Сонячні окуляри, перуки, чужа одяг та багато іншого. Переодягатися може як жінка, так і чоловік. А якщо підключити акторський талант — то успіх в ліжку забезпечений!

Рада

Коли ви пропонуєте своєму партнерові зіграти в еротичну гру, то будьте тактовні і уважні. Дивіться на його реакцію і будьте готові до відмови. Але все в ваших руках!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *