Про шкоду сексуального утримання

сексуального утриманняБувають такі періоди, коли немає статевого партнера. Це може бути і за станом здоров’я, може бути, просто немає поруч коханої людини або ж через моральні  міркуваня.

Але при тривалому утриманні відсутність сексу починає складніше переносити. Все набуває сексуальний відтінок. А знаєте, який особливий погляд у жінки, яка живе без сексу? Це не погляд, а рентген.

При утриманні починаєш звертати увагу на те, що в метро їздять симпатичні чоловіки, і кожен наступний все симпатичніше і симпатичніше.

Енергоресурси

Цей стан тонізує дівчину. Вона починає фарбуватися, навіть якщо просто сидить вдома. Худне, фліртує і кокетує з будь-яким чоловіком. В період утримання дівчина починає розквітати: укладання, манікюр, фотошкола, танці, фітнес …

 Завдяки утримання сублімується енергія і досягаються висоти, раніше не досяжні. Але буває, що жінка навпаки починає розпускатися, їсть багато солодкого, воювати з сусідами і здійснювати інші подібні дії. Але такі приклади бувають дуже рідко.

Запасний вихід

Ви коли-небудь заздрили жінкам, які не страждають від сексуальних бажань? Їм то, добре, а ви постійно мучитеся еротичними кошмарами. У вас починають в голову лізти думки про те, що вже можете з ким попало, а після стає дуже соромно. Або ж від стриманості, вже згодна, почати знову зі своїм колишнім, хоча розумієш, що нетреба цього робити. У період тривалого сексуального утримання мірка розбірливості починає знижуватися. І чоловік, який раніше і не привертав вашої уваги, раптом стає дуже навіть симпатичним.

Звичайно, є вихід з таких ситуацій, наприклад, сходити і купити собі вібратор, але це не кожна може зробити. Можна ще зайнятися їздою на велосипеді або на коні. Кажуть, допомагає. Хоча це теж не підходящий вихід із ситуації.

В принципі з часом і до стриманості можна звикнути, як кажуть, важко перші пару років, а там набагато легше. І жінка вже і сама починає вірити і переконувати себе, що це дійсно так.

Але все ж по можливості намагайтеся уникати подібних періодів. А якщо і трапляються, то не затягуйте їх надовго, до тих пір, коли вже Вам практично все одно з ким, будь то колишній молодий чоловік, колега по роботі або недавно знайомий молодий чоловік.

І найголовніше пам’ятайте, що тривале сексуальне утримання позначається негативно на здоров’я жінки і може згубно вплинути на її дітородну функцію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *