Про що думають під час мінета

Про що потрібно думати під час мінету.Про що думають дівчата під час мінета? Опитування здивувало всіх!

— Сторонніх думок немає, в основному зосереджена на процесі.

— Я думаю про роботу або про те, що потрібно оновити гардероб, але іноді мене мучить совість, що начебто такий інтимний момент, а я тут все про своє, про жіноче.

— Під час мінета багато думати шкідливо, краще зосередитися на процесі і закрити очі, щоб весь момент відчути.

— Очі я не закриваю, бо чоловік просить дивитися йому в очі під час мінета. Ось дивлюся в очі і роблю мінет, а сама думаю, та щоб ти вже нарешті кінчив.

— Часто думаю під час мінета про манікюр, бо рука миготить перед очима.

— Я закриваю очі і плачу, тому що від глибини засовування члена виступають сльози, та коли ж це все скінчиться — думаю я.

— Ви вважаєте, що я повинна думати про член, який у мене в роті? Ні! Якщо він у мене в роті, значить це найкращий у світі член.

— Під час мінета я вирішую: ковтати сперму чи не ковтати. Але завжди приходжу до однієї думки — якщо смокчу, то значить і ковтаю. Я ніколи не розуміла дівчат, які спльовують сперму, адже якщо противно, то тоді і не бери в рот. Винятком є повії, бо якби вони постійно ковтали сперму, то вже давно б всі померли від передозу білка в організмі.

— Або думки — або мінет.

— При хорошому мінете сторонніх думок не повинно бути, а якщо думки з’являються, то значить це вже поганий мінет.

— Я думаю постійно про свою шиї, намагаюся таку позу прийняти, щоб вона не затікала і м’язи не зводило. Думки з великим рахунки тупі, але ж і інтелектуального мінета в природі не існує.

— Один раз прийшла думка під час мінета, що лише однин мій рух зубів і його життя більше ніколи не буде таким  як раніше. Відчуття у мене були просто приголомшливі, від влади і всемогутності.

— Я постійно думаю про те, як би мені не вдавитися. Просто швидше за все мені з розміром не пощастило.

— Мені взагалі не думається, але кожен раз в голові миготять картинки або вимальовуються якісь асоціації в залежності від мого настрою.

 — Я думаю тільки про процес, я ним захоплююся, роблю так, щоб йому було дуже приємно і трошки підглядаю за його реакцією. Адже під час мінета не можна халтурити, тому що чоловік відразу відчуває підступ. Якщо не хочеться робити мінет — то краще взагалі не починати.

— Постійно думаю про те, підглянути чи за ним чи ні? А раптом у той час коли я скоса буду за ним підглядати, а він несподівано закричить і налякає мене. Що я тоді така коса на все життя залишуся?

— Я завжди уявляю як йому круто під час мінета і від цих думок сама кінчаю.

— Влада над чоловіком мене дуже сильно заводить, адже він такий вразливий в цей момент.

— Я думаю лише про те, щоб член був чистий.

— Я думаю, що замість минета я б із задоволенням зайнялася б анальним сексом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *