Про НАС

жінкиМи довго думали, що написати? Навіщо потрібен «Жіночий журнал«? І що таке Жіночий Клуб? Отже, по порядку!

Ми — представниці красивої половини людства. Ми — бізнес-леді і домогосподарки, менеджери і вчителі, лікарі, медсестри та юристи, продавці, контролери та перукарі. Ми — вільні і заміжні. Ми — в «очікуванні дива» і мами, бабусі, тещі і свекрухи. Ми — подружки, сусідки, однокурсниці та просто знайомі. Ми любимо чоловіків, дітей, і батьків. Ми – просто жінки.

Секрети є у всіх, хтось ретельно їх оберігає, хтось ділиться ними з подругами, ну а хтось з успіхом застосовує на практиці. Від читачів нашого Жіночого жірналу ми не приховуємо жодних секретів і чесно ділимося всім, що знаємо. Наш ресурс розповість вам про всі жіночі хитрощі і допоможе знайти відповіді на багато хвилюючих запитання.

На просторах Інтернету достатня кількість інформаційних ресурсів про моду, красу і здоров’я, про весіллях, заміжжя, про вагітність і материнство і про інше жіночому ….. Але!

 Ми — дівчата і жінки! Ми створюємо своє коло спілкування, ділимося своїми радощами і бідами, обговорюємо свої новини і новинки. Ми створюємо свій «Жіночий журнал«!

Дуже сподіваємося, що «Жіночий журнал www.www.globalcenturies.com.ua» стане віртуальним порадником  для всіх кріворожанок, і він буде місцем відпочинку і розваг, скарбницею жіночих секретів і корисних знахідок.

Ласкаво просимо в » Жіночий журнал www.www.globalcenturies.com.ua«!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *