Постільні фобії — любов за 9 хвилин

Постільні фобії - любов за 9 хвилинЗа дослідженням вчених, було встановлено, що в середньому любовний акт триває близько 9 хвилин.

Ось тільки на жаль, завершити свій марафон, в повній задоволеності може не кожен, хоча думаємо ми про це набагато більше часу ніж витрачаємо.

Всьому цьому винна сексуальна неграмотність, яка переходить часом в міфи і страхи.

Причому постільною фобій схильні не тільки жінки, а і  чоловіки в рівній мірі.

Твій оргазм — твоя турбота

Жінка не отримала задоволення від сексу, значить вона не любить чоловіка, а якщо любить то вона фригідна і їй потрібно лікуватися, Здорова дівчина повинна відчувати задоволення після кожного акту, а не через раз. Деякі просто йдуть на обман: кричать, дряпаються зображуючи оргазм, хоча самі при цьому нічого не відчувають, тут від чоловіка ні чого не залежить і допомогти він нічим не може.

 Насправді:

Чоловікові — потрібно задуматися, в першу чергу це його вина. Можливо він егоїст, і думає тільки про себе, або просто забув що він не один в ліжку. Або чоловік просто на просто поняття не має що таке жіночий оргазм і чи існує він взагалі, він ні чого раніше не чув про ерогенні зони. Можливо просто він затиснутий людина і знає лише одну позу. Ось і діє, думаючи що після цього жінка повністю задоволена.

Давно відомо, що у 79% жінок оргазм пов’язаний з маленьким органом — клітором. Так що двох годинний марафон як не старайся результату не принесе. Звичайно у деяких жінок стоїть блок на оргазм, тим яким у дитинстві переконували, що секс це бруд і гидота. Ось і формується з дитинства таке ставлення до плотської любові, і проблему можна вирішити тільки за допомогою фахівця — сексолога.

Спаси і збережи

Жіночі контрацептиви зробили життя чоловіків безтурботним, але не рідко буває це лякає їх до втрати ерекції, оскільки на думку багатьох, жінка наковтавшись гормональних засобів, стає невгамовною в ліжку. При цьому партнер відчуває себе худорлявим боксером який  вийшов на ринг проти важкоатлета.

Внутрішньоматкова спіраль так само приводить в жах. Секс для чоловіка перетворюється в страх, не вискочить чи загадкова залізяка, не уп’ється чи гострим кінцем в найсвятіше?

Гелі і свічки попереджають не заплановану вагітність і деякі венеричні захворювання — це джерело нових страхів для недовірливого чоловіка, який по закінченню акта розглядає свою гідність, боячись виявити почервоніння.

Насправді:

Гормональні контрацептиви впливають тільки на менструальний цикл жінки.

Внутрішньоматкові спіралі боятися не варто. Вона не яким чином не вискочить і не вколе. Її встановлюють лікарі спеціальними інструментами і тільки гінеколог може потім її прибрати.

 Мазі і свічки несуть якусь небезпеку. Хімічні речовини можуть викликати алергічну реакцію на чутливих ділянках тіла, таких як слизова статевих органів, це стосується інтимної косметики. Так що краще купувати якісні препарати в аптеці.

Не ображайте маленьких

Розмір статевого члена головний біль майже кожного чоловіка. Існування органу та господаря перетворюється на справжнє пекло, якщо розмір не влаштовує господаря до нього підв’язують вантаж, відтягують руками, вимірюють лінійкою, а деякі просто ставлять хрест на своє статеве життя.

Насправді:

Всі занепокоєння чоловіки — дурниці. Жіноче щастя вимірюється не в сантиметрах. Нормальна довжина піхви 8 сантиметрів і рідко коли чоловіче достоїнство буває менше.

Довідка

У 90% всіх дорослих чоловіків розмір статевого члена у збудженому стані складають від 11 до 20 сантиметрів. Найдовший офіційно зареєстрований лікарями статевий член в стані ерекції перевищував 35 сантиметрів, а найменший зареєстрований нормально функціонував орган мав довжину 1,3 сантиметрів.

Міцні горішки

Як з’ясувалося що чоловіки стурбовані не тільки розміром свого члена, а і обсягом яєчок. Шарик для гольфу, виглядає переконливо, є де жіночим фантазіям розгулятися. Середні куди не йшло, а от маленькі — «горішки» приводять господаря до купи комплексів.

Насправді: Розмір значення не має. Важливо їх функціональний стан, саме вони виробляють андрогени і чим вище вони тим сильніше виражені чоловічі якості.

Секс на крові

Якщо у дівчини місячні, то про секс і мови бути не може. У ці дні краще утримаються щоб не шокувати свого партнера кривавими плямами. Краще не варто провокувати чоловіків на гріховну зв’язок.

Насправді:

Все це нісенітниця! У ці дні деякі жінки стають більш сексуальними. По — перше викид гормонів, а по — друге, це особливість жінки, хочеться того що не можна. Просто в критичні дні потрібно більш чітко дотримуватися правил гігієни.

Ознаки незадоволення

Наші предки турбувалися про оргазм, в ті часи вважали, якщо жінка не задоволена в сексі, то з нею відбуваються зміни, починають мучити головні болі, випадати волосся, характер стає нестерпний. У наш час дівчатам не складе труднощів за допомогою косметики підкреслити зіпсовану відсутністю сексу зовнішність. Але чи вистачить сил приховати всі ознаки незадоволеності?

Насправді:

Сексуально незадоволену жінку видно відразу — чоловіки читають це по її очам, міміці, всім звичкам, цього не приховаєш. Конкретна стерва — це завжди незадоволена особа.

Постільна акробатика

У чоловічій компанії часто можна почути: вона в ліжку-бомба! Що це означає, чи підходжу я під це втішне визначення? Секс на першому побаченні це звісно збудження і похіть, а якщо довго живеш разом — часто хочеться просто спокійної і невигадливої  любові.

Насправді:

Хіба мало про що говорять чоловіки у своїй компанії! Набагато приємніше бути ніжною, лагідною і розумною. Секс це не тільки тертя органів один об одного, нехай навіть якщо про це хто — то хвалиться, ніби може 10 разів за короткий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *