Помірні фізичні навантаження допоможуть від депресії

Помірні фізичні навантаження допоможуть від депресії Про те, що помірні фізичні навантаження корисні як для фізичного, так і для психічного здоров’я відомо давно.

Нові дослідження британських і норвезьких фахівців доповнили знання про користь фізичних навантажень. Виявляється якщо людина робить фізичні вправи поза роботою, вона захищає себе від депресії і нападів поганого настрою. Особливо це необхідно взяти на замітку офісним працівникам і людям з малорухомою роботою.

Варто відзначити, що корисні саме легкі навантаження і саме у вільний час, тому що дослідження показали, що фізична робота виконувана на робочому місці анітрохи не позбавляє від можливого нападу депресії.

Які ж навантаження корисні

Не обов’язково бігти в спортзал після роботи і тягати там залізо, так як після важкого робочого дня це скоріше принесе шкоду ніж користь, що так само підтверджено медиками. Найкраще в даному випадку піти в парк і просто погуляти або зробити легку пробіжку, так само хороший варіант катання на роликах, ковзанах або велосипеді.

У домашніх умовах можна виконувати масу нескладних вправ, наприклад: віджимання, присідання, нахили, піднімання гантелей для фітнесу, вправи для розтяжки, йога, велотренажер і так далі. Такі вправи не вимагають багато сил і часу, достатньо 20-30 хвилин на день, і допомагають розслабитися після трудових турбот і поліпшити настрій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *