Плюси і мінуси анального сексу

Плюси і мінуси анального сексуУ наше століття для людей немає нічого практично неможливого. В області сексу також залишилося мало «білих плям», тобто незвіданого і не випробуваного.

Осібно стоїть анальний секс. Ним займаються не всі і не завжди. Чому ж анальний секс все ще є чимось забороненим, такою собі незвіданою областю в інтимних взаєминах для деяких людей? На це є кілька причин.

Перша з них: анус людини по природі своїй не призначений для статевих зносин. Це людей лякає і стримує. Але ще давні практикували такий секс, та й наші сучасники-гомосексуалісти займаються ним.

Значить такий вид сексу можливий, він досить безпечний (адже гомосексуалісти в загальній своїй масі не інваліди). Тому анальний секс можна розглядати як один з природних видів взаємин між чоловіком і жінкою. У нього маса переваг, але є і недоліки, про які варто згадати.

До переваг анального сексу можна віднести його незвичайність. Для пар, які живуть разом багато років, анальний секс може стати сексом, що володіє новизною, він допоможе їм відновити свої відносини, зробити їх знову приємними і незабутніми. При анальному сексі неможливо завагітніти, їм можна займатися при місячних у партнерки, знову ж новизна у взаєминах теж грає не останню роль.

Анальний секс може бути приємний обом партнерам у випадку, коли у жінки після пологів розтягнуто піхву, а анус більш щільно охоплює член партнера, що доставляє йому насолоду, і партнерка також може відчувати приємні відчуття. Для деяких людей з аномальним розвитком статевої системи (нерозвинену піхву, невеликий за розмірами пеніс) анальний секс може стати єдиним способом прояви любові.

Серед недоліків анального сексу можна відзначити неможливість зайнятися їм спонтанно, коли моментально охоплює пристрасть і хочеш мати партнерам зараз, цієї хвилини. Цей цей вид сексу вимагає підготовки. Партнерці необхідно зробити очисну клізму, щоб уникнути конфузу (всі знають, що з нас ззаду не троянди запашні виходять), слід запастися мастилом, краще спеціальної, хоча тут підходить і вазелін. Але все ж спеціальні змащення переважніше.

Існують презервативи для анального сексу, вони такі ж тонкі, але більш міцні. Презерватив захистить від інфекції. Під час анального сексу у партнерки можуть виникнути больові відчуття, а якщо партнер грубий, необережний чи недосвідчений, то може і до травми ануса у партнерки дійти.

Тому при заняттях анальним сексом необхідно проявляти терпіння, такт, щоб не зіпсувати враження про це прекрасному способі сексуальних взаємин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *