Підвищення жіночого лібідо — 3 вправи

Підвищення жіночого лібідо - 3 вправи Пропонуємо вашій увазі комплекс вправ, який допоможе розкритися жіночої привабливості і підвищити лібідо.

Ці вправи сприяють зміцненню відповідних м’язів. Також вони здатні активізувати центр сексуальної активності жінки. В результаті їх виконання відбувається посилення вироблення гормонів. Внутрішні статеві органи починають функціонувати правильно.

Перша вправа є найголовнішою. Вона допомагає жінці досягти оргазму під час статевого акту і посприяє відновленню колишньої форми в післяпологовий період.

Сядьте зручно. Розслабтеся. Потім стисніть як можна сильніше м’язи сідниць і промежини на 5 секунд. Після цього приведіть м’язи в повністю розслаблений стан. Повторити необхідно 20 разів. Виконувати цю вправу можна де завгодно, навіть у громадському транспорті. Так час пролетить швидше, а користь буде величезна, за рахунок кровопритоку в область зони малого тазу, що забезпечить кращу регенерацію, а крім того, приведе м’язи в тонус.

Друга вправа направлена на підвищення рухливості хребта. У той же час вона сприяє розтягуванню м’язів талії і спини. Для виконання цієї вправи потрібно прийняти позу кішки. Для цього встаньте на карачки і як можна сильніше прогніть спину. Утримуйте це положення протягом 15 секунд. Ви нагадуєте розлючену кішку. Глибоко вдихніть і видихніть. Прийміть вихідне положення. Після цього потрібно прогнути спину в протилежну сторону і також затриматися на 15 секунд. У такому положенні ви стали схожі на муркітливе кошеня, якому потрібно, щоб його погладили. Повторити дану вправу потрібно 4-6 разів.

Третя вправа бере свій початок в одній із шкіл йоги. Виконуючи її, ви станете схожою на натягнутий лук. Необхідно лягти на живіт. Ноги з’єднайте разом. Обома руками вхопитеся за щиколотки. Постарайтеся потягнути їх на себе. Прогніть при цьому тулуб, а голову закиньте назад. Затримайтеся в цій позі на кілька секунд. Можете при цьому погойдатися вперед-назад немов іграшкова конячка. Дана вправа сприяє поліпшенню гнучкості, сприятливо діє на внутрішні органи, стимулює їх роботу. Але не виконуйте її, якщо ви вагітні.

Протипоказаннями до всіх трьох вправ є гіпертонія, вагітність.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *