Підготовка до весілля. Кілька важливих порад.

vesiljaВесілля поєднує в собі велику кількість дрібних деталей, тому вам ніколи не вдасться все так просто утримати в голові. Одна частина молодят, вважає за краще використовувати послуги шлюбних агентств, які беруть на себе підготовку весільного банкету від початку і до кінця. Інша, воліє влаштовувати все самостійно. І дешевше, і сам собі господар.

Виходячи з практик, потрібно зауважити, що не завжди все йде за планом (так як ви це задумали). Іноді трапляються накладки.

Тому, навіть якщо ваше весілля облаштовує відоме на все місто агентство, бажано знаходитися в курсі того, який етап підготовки зараз проходить ваше торжество.

Кілька порад з організації до весілля:

  • Для початку, потрібно вибрати приблизну дату весілля;
  • Якщо ви прийняли рішення вінчатися в день вашого весілля, тоді необхідно подивитися календар вінчань, і вибрати відповідний день для цього. Визначитися з календарем вінчання дуже важливо, адже це значна дата;
  • Проведіть приблизний розрахунок витрат, які будуть необхідні для проведення торжества. Використовуйте підтримку батьків;
  • Подбайте про гостей, складіть список запрошених;
  • Починайте вести записи про витрати і доходи. Це повинно стати звичкою так, як попереду повноцінне сімейне життя;
  • Зробіть своїми руками (що дуже цінуватися) або купіть красиві весільні запрошення;
  • Складіть план розсадження гостей за столами;
  • Заплануйте точний день весілля, щоб все встигнути.

Місце святкування

Перш ніж вибирати місце для святкування, потрібно уточнити кількість гостей. Невелике кафе може вмістити в себе понад сорок, п’ятдесят осіб. Більш елітні заклади, мають спеціальний зал для проведення банкетів, в нього входять близько 25-30 персон, проте завжди можна прийти до угоди про оренду основного залу. А якщо ви перебуваєте в мальовничому місці, можна скористатися послугами виїзного ресторанного обслуговування (кейтерінг).

Потрібно зауважити, що після багатьох роздумів, найчастіше, молоді зупиняють свій вибір на банкеті в ресторані. Звичайно обстановка не домашня, але є і свої плюси — не болить голова про кількість келихів, тарілок, стільців і так далі. У ресторані ви зможете замовити меню, концертну програму, прикраса приміщення, музику.

Меню

У меню не варто включати величезна кількість холодних і гарячих страв, як показує статистика, перші 15-25 хвилин на весіллі перекушують, а після перемикаються в основному на напої. Виходячи з цього, рекомендуємо зробити якийсь акцент на закусках. А ось якості основного гарячого блюда, можна підібрати щось велике, ефектне, що буде розраховане на чималу кількість порцій. Гостям безсумнівно таке блюдо сподобається.

Це всього лише кілька порад, яких варто дотримуватися для досягнення відмінного урочистості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *