Обережно! Головні причини чоловічої агресії

Причини чоловічої агресіїВи коли-небудь задавалися питанням з приводу того, звідки «ростуть ноги» у чоловічої агресії?

Адже частенько з боку вона здається абсолютно не вмотивованою, так як часом викликати її можуть, на перший погляд, абсолютно незначні причини.

У цій статті ми хочемо вас познайомити з висновками, зробленими фахівцями в ході проведення дослідження.

 Американські вчені зацікавилися даним питанням, і висловили думку щодо того, що пояснюються гнівні спалахи у представників сильної статі біологічними механізмами, серед яких слід відзначити величезне бажання більшості чоловіків підвищити власний соціальний статус і, як результат, стати значно привабливішими в очах представниць протилежної статі.

 І слід сказати про те, що дане припущення небезпідставно, оскільки воно отримало своє підтвердження і в результаті проведених досліджень.

Так як шляхом спостереження було встановлено, що після розмов, навіть не відрізняються своєю тривалістю, про кар’єрні успіхи когось або згадки про чиїсь успіхи на любовному «фронті», які падають «на благодатний грунт» в тому випадку, коли чоловіка частенько відвідують думки подібного роду, то він обов’язково проявить агресію навіть у відповідь на незначне зауваження чи невдалий жарт.

 І такі гнівні спалахи проявляються в більшій мірі, якщо представник сильної половини людства знаходиться в чоловічій компанії. Саме цей факт дозволяє робити висновки про те, що прояв агресії є не проявом забезпечення самозахисту, а, швидше, демонстрацією власної сили перед оточуючими.

 Але, зроблені висновки дали підставу вважати, що аналогічні реакції виявляють і милі панянки, а відмінність полягає лише в тому, що їх агресія частіше виражається не в демонстрації сили, а, наприклад, в оголошенні своєї кривдниці «бойкоту» або в цілковитому ігноруванні її і т.п.

 До речі, почасти подібні висновки підтверджують і зведення кримінальної статистики, коли значну частину злочинів, пов’язаних з вбивствами, становлять ті, які сталися на побутовому грунті.

 Один з дослідників стверджує, що: «Боротьба за статус у чоловіків — це боротьба за можливість зробити потомство і передати прийдешнім поколінням свої гени.

Нехтування статусом, яке, зокрема, виражається в ухиленні від конфлікту, може стати еволюційним самогубством ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *