Наслідки абортів

Наслідки абортівСьогодні пропонуємо Вам поговорити про наслідки абортів, які стали дуже популярні в Україні.

Його можна зробити в будь-якій лікарні в день звернення. Але мало хто з жінок замислюється про те, що кожне переривання вагітності наносить колосальну шкоду здоров’ю жінки.

З першого дня вагітності в організмі жінки відбувається повна перебудова гормональної та нервової системи.

Аборти бувають мимовільними (викидні) і штучними (видалення зародка). Так само аборти бувають ранніми (терміном до 12 тижнів) і пізніми (терміном понад 12 тижнів).

Аборт — це переривання вагітності на будь-якому терміні.

З мимовільними викиднями — зрозуміло. Давайте розглянемо штучне переривання вагітності і до чого це може привести.

У лікарнях проводять міні-аборти — вакуумне видалення плоду. Проводиться такі аборти на ранніх термінах вагітності (до 5-6 тижнів). Створюваний вакуум сприяє відшарування плоду від стінки матки. При такому способі переривання вагітності, є ймовірність неповного відриву тканин ембріона. Тому необхідно зробити контрольне дослідження УЗД. Міні-аборт поводится із загальним знеболенням.

Медикаментозні аборти проводяться теж на ранніх термінах (до 8 тижнів). Дія медикаментів заснована на посиленому скороченні матки і відторгнення зародка з організму. Перед проведенням медикаментозного аборту роблять УЗД матки, після чого жінці пропонують прийняти певні медикаменти, і жінка йде додому. Через 1-2 дні починається кровотеча, подібно менструальному циклу, що говорить про переривання вагітності. Після проведення медикаментозного аборту необхідно зробити повторне дослідження УЗД, щоб переконатися, що в порожнині матки немає залишків плодового яйця.

Для проведення медикаментозного аборту є протипоказання:

а) позаматкова вагітність (тільки хірургічне втручання);

б) запальні захворювання статевих органів;

в) захворювання нирок, бронхіальна астма, захворювання крові (порушення згортання).

Переривання вагітності на більш пізніх термінах (понад 12 тижнів) проводиться за життєвими показаннями жінки.

Існує помилкова думка, що міні або медикаментозний аборт безпечні. Це не так.

Як вже говорилося вище, аборт призводить до гормональних порушень і нервових зривів. Переривання вагітності негативно впливає на функцію щитовидної залози (призводить до збою роботи всього організму), на молочних залозах (можуть утворитися пухлини). Кожен третій, зроблений в Україні аборт, призводить до вторинного безпліддя. А це, як правило, нещасні сім’ї.

Перш ніж зробити аборт, подумайте, а чи треба здійснювати таку помилку. І пам’ятайте плід навіть мікроскопічний це вже людина все решта це справа 9 місяців не робіть помилок не вбивайте людину, вас же мати не вбила, а зберегла і народила.

Якщо Господь подарував вам таке чудо як дитина, то подарує і на дитину. І радість материнства не замінять вам ні якими благами.

Будьте щасливі в материнство і здорові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *