Найкращий спосіб освідчитися в коханні

Признатися в коханніБагато хто вважає, що найкращий спосіб освідчитися в коханні або висловити свої почуття невербально — це зробити еротичний масаж.

Потрібно включити приємну музику, створити відповідний антураж, щоб коханий чоловік міг розслабитися. Все необхідне потрібно покласти так, щоб можна було легко дотягнутися.

Адже головне в еротичному масажі — це те, щоб ні на хвилину не відривати руки від тіла коханого. І ще одне правило — це щоб руки, масло або крем були теплі.

Отже, почнемо

Потрібно вам роздягнутися, розпустити волосся, тому що вони теж будуть брати участь в еротичному масажі. Легкими рухами розітріть ароматичним маслом тіло чоловіка — це як раз стане прелюдією масажу і допоможе чоловікові розслабитися.

Коли чоловік розслабитися можна переходити до задоволень. Чоловіче тіло — це одна суцільна ерогенна зона, але виділяють чотири основні зони.

1. Щоб чоловік звільнився від непотрібних думок, почніть масаж з голови. Тим більше кажуть, що в голові якраз знаходиться головна ерогенна зона. На шкірі під волоссям, на вухах і на обличчі знаходяться чутливі клітини, які сильно реагують на ніжні погладжування. Масажуючи шкіру від чола до потилиці, шепочіть на вушко щось непристойне, дратуючи своїм теплим подихом — чоловіки від цього втрачають голову.

2. Далі перейти на плечі і шию. У цій області за день накопичується сильна напруга, тому масажуючи і розминаючи шию і плечі, ви тим самим робите вже дуже приємно своєму чоловікові. Тільки робити це потрібно, прикладаючи небагато сили — це добре знімає напругу. Особливу увагу приділяти слід трапецієподібним м’язам, які розташовуються на плечах і лопатках.

3. Далі потрібно перевернути свого чоловіка на спину, розвести його руки в різні боки і масажувати подушечками пальців руки, рухаючись від плечей до кистей. Сама чутлива шкіра на руках до дотиків — це внутрішня сторона, там шкіра дуже тонка і має багато нервових закінчень. Слід чергувати легкі дотики з енергійними і плавно переходити до нижньої точки тіла чоловіка.

4. Масаж стоп для чоловіка сама чуттєва зона. Адже достатньо приділити близько п’яти хвилин на чоловічі стопи, як чоловік досягне повної релаксації. Перш ніж знову повернути до плечей, потрібно попросити свого чоловіка лягти на живіт і, позначаючи свій шлях легкими дотиками пальчиками, піднятися від ніг до попереку.

Тепер плавно потрібно переходити до масажу спини. На спині можна робити все, що захочеться — це і пощипування, і погладжування, і малювання нігтями, і постукування, і лоскотання сосками або розпущеним волоссям.

В кінці масажу спину слід ніжно погладити спину — це буде особливо приємно для чоловіка. Після спини потрібно перейти на сідниці. Почати потрібно з легкого дотику до стегон і попи, ніжно рухаючись до внутрішньої частини стегна.

Попа чоловіки любить коли її несильно шльопають, тому можна шльопанці чергувати з погладжуванням. Наступний етап еротичного масажу — це чоловічі груди. Для це потрібно перевернути чоловіка на спину. Груди чоловіки всіяна ерогенними точками, їх можна знайти під ключицями, близько сонячного сплетення, навколо сосків. Можна провести язичком від грудей до пупка — це заведе чоловіка.

Далі слід погладити пальчиками його живіт, малюючи довгі лінії і штрихи в сторону стегон, змушуючи його здригатися всім тілом. Головне не поспішати! Ну а далі слід приступати до найголовнішого еротичного моменту в масажі …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *