Найефективніший спосіб перемогти зайву вагу!

Раціон нормалізований, а стрілка ваг немов прилипла до шкали — і зовсім не там, де б хотілося. Зрушимо стрілку?

Згадаймо другу частину одвічного ради, від якого загортаються в трубочки вуха товстушок і піжонів: менше їжте й … правильно … більше рухайтеся. Багато чоловіків і жінки з роздратуванням скажуть: так я цілими днями рухаюся! Я кручуся, як білка в колесі, «намотую» за день не один десяток кілометрів.

Не всі тренажери корисні

Я валюся ввечері як підстрелений кінь — все тіло ниє. Я витрачаю стільки калорій, більше ніж інший спортсмен, так чому ж у мене зайва вага?

Ми відповімо і на це питання, але спочатку ось ще що. Увімкніть будь канал, який показує TV-шопи. Що ви там побачите? Правильно, тренажери. Дядьки і тітки вправляються з тренажерами для преса або з якими-небудь іншими, стверджуючи, що це не становить для них ніякої праці: «Всього за тиждень я втратила … кілограмів «. Буває брехня, мерзотна брехня, а буває реклама.

Тренажери ваги не зганяють. Максимум, на що вони придатні, — це зробити якусь групу м’язів сильнішими. Це непогано, але до зайвої ваги відношення не має.

Безглуздо також змазувати стегна кремами і обертати їх поліетиленовою плівкою, немов курку перед посадкою в мікрохвильову піч — нібито це зганяє жир. Зганяє, але не жир, а воду. Потім ця вода так само легко повернеться. Рекламщики стверджують, що під плівкою жир плавиться і нога «худне». До відома: жир плавиться при температурі 182 градусів. Ще один хіт TV-шопів — масажер для сідниць. У нас в країні його рекламують тому, що на Заході таку дурницю ніхто не купить: ну зігнали ви з сідниць по кілька грамів жиру, а що завадить їм знову там «осісти»? Про «гербалайфи» вже й згадувати непристойно.

Кисень проти жиру

Можна вправлятися і «трястися» скільки завгодно, толку не буде. Тому що головне — це змінити обмін речовин свого організму. Змусити його спалювати жири, а не відкладати їх. Не всяка фізкультура цьому допоможе. Лижник проходить десять кілометрів в день — і худий. Листоноша проходить ті ж десять кілометрів, та ще й з важкою сумкою, — і не худне. Чому? Тому що лижники долає свою «десятку» бігом і без пауз, а листоноша бреде неспішно, зупиняючись передихнути. Раз так — не всяке фізичне навантаження корисне. А тільки аеробне.

Аеробне — це яке? Щоб не вдаватися в біохімічні тонкощі, скажемо, що це таке, яке примушує організм з «накопичувача жиру» перетворитися на «спалювача». Таке навантаження відрізняється від анаеробного, яке призводить до простого збільшення обсягу м’язів. Приклади анаеробного тренування — бодібілдинг, культуризм, заняття на тренажерах, на які часто намагаються зацікавити людей, бажаючих схуднути. Анаеробні вправи стимулюють утворення жиру. А ось аеробні … Аеробні змушують його спалювати.

Що ж це за вправи такі чудодійні, в чому їх секрет? Вони змушують протягом тривалого часу інтенсивно працювати великі групи м’язів. Від цього перебудовується весь обмін речовин організму. Саме звичне аеробна вправа — біг підтюпцем. Підійдуть також спортивна ходьба, їзда на велосипеді, теніс, лижні прогулянки. Важливо, щоб при виконанні цих вправ дотримувалися наступні правила:

— Перше: вправи повинні виконуватися безупинно, без зупинок;

— Друге: з моменту виходу на заданий рівень навантаження тривалість заняття — 12 хвилин, можна більше;

— Третє: працювати повинні великі групи м’язів — як правило, нижньої частини тіла.

2 thoughts on “Найефективніший спосіб перемогти зайву вагу!”

  1. Думаю тут метод самый верный это
    1. Привести в порядок обмен веществ
    2. Перестать жрать всякую гадость

  2. Вряд ли есть универсальный способ борьбы с лишним весом. У каждого свой организм и свои причины полноты.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *