Методи контрацепції

Найвідоміші методи контраценціїЯк відомо, питання вибору найкращої контрацепції займав людей ще в стародавні часи.

Найпершому презервативу, як мінімум, 400 років. Хоча багато дослідників впевнені, що презервативами люди користувалися ще до нашої ери. Звичайно, кращим методом контрацепції є повне утримання від сексуальних контактів, в іншому випадку, обом партнерам необхідно шукати компроміс у цьому питанні.

Стовідсоткової гарантії в питанні контрацепції, навіть при використанні презерватива, отримати не вдасться, тому необхідно вибрати той варіант, який підходить двом сторонам.

Інформацію про препарати, які вирішують проблему контрацепції, в більшості випадків надають самі розробники цих коштів — фармацевтичні компанії. Варто зазначити, що при такому підході, всі недоліки ретельно приховуються, а переваги таких засобів завищуються, тому покупцям засобів контрацепції, необхідно підходити з обережністю, до вибору препарату. Також залишається відкритим питання контрацепції з етичної точки зору. Всі ці моменти, дають можливість для надання населенню недостовірної або викривленої інформації, в тому чи іншому питанні.

Методи контрацепції.

Варто пам’ятати, що набагато безпечніше для жінки, оберігатися до і під час статевого акту, ніж у випадку небажаної вагітності робити аборт, адже наслідки аборту бувають смертельні. Сьогодні звичайно існують і методи чоловічої контрацепції, але вони практично не поширені серед населення, тому розглянемо основні способи контрацепції:

Статевий акт перерваним способом. Один з найбільш відомих і простих методів контрацепції, коли чоловік витягує свій дітородний орган до настання еякуляції. Це не найкращий варіант, адже вся психологічне навантаження лежить на чоловікові, який повинен постійно контролювати ситуацію.

Календарний і температурний метод контрацепції. Цей спосіб може використовуватися тільки в тому випадку, якщо жінка має стабільний цикл менструацій, в іншому випадку, можна помилитися при розрахунку періоду, коли не потрібне використання засобів контрацепції.

Використання презерватива. Сьогодні є два варіанти: використовувати жіночий презерватив або чоловічий, другий варіант, звичайно, найбільш поширений спосіб контрацепції у населення. Сьогодні використання презерватива — це практично єдиний спосіб убезпечити себе від зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Внутрішньо маткова контрацепція. При такому методі, жінці на кілька років вводиться внутрішньо маткова спіраль, яка зроблена з міді і пластика і яка не дає можливості завагітніти.

Оральна контрацепція. Найвідоміший метод запобігання, підбирається індивідуально і практично не має побічних ефектів.

Ін’єкційні імплантати. Вшиваються під шкіру і виділяють порційно необхідну дозу гормонів, побічні ефекти такі ж, як і при використанні оральних засобів контрацепції.

Хірургічна стерилізація. Такий метод використовують люди, що не збираються надалі більше народжувати дітей. Єдиний стовідсотковий метод, адже запліднення стає неможливим.

Один з найпростіших методів — це використання презерватива, який оберігає від багатьох ЗПСШ. Вчені в США провели дослідження і встановили, що люди, які використовую презерватив, менш часто хворіють хламідіозом і гонореєю. Крім цього презервативи захищають від генітального герпесу, як чоловіків, так жінок. Звичайно вони не такі ефективні, як повне утримання, але ті, хто займаються сексом, повинні використовувати презервативи постійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *