Механізми ерекції у чоловіків

Механізми ерекції у чоловіківПерш, ніж починати розмову про імпотенції, її причини, наслідки та способи лікування, необхідно згадати детальніше про будову статевої системи чоловіка, особливості її функціонування та процеси, що відбуваються при порушенні.

Головний статевий орган будь-якого чоловіка складається з трьох тіл: одного губчатого і двох печеристих. Обидва печеристих тіла за своєю будовою дуже схожі на веретено. Вони знаходяться поруч один до одного і утворюють основу стовпа статевого члена.

Губчате тіло за будовою нагадує губку (від сюди і назва) воно знаходиться під двома печеристими тілами і плавно переходить в головку члена. Хоч дані тіла і виконують функції спрямовані на досягнення одного результату, вони оснащуються кров’ю незалежно один від одного. Кожне тіло отримує кров за своєю артерії, і віддає кров також по своїм окремим венах.

Всі три тіла статевого члена мають губчасте будову. Вони мають величезну кількість дрібних порожнин (каверн або лакун). Завдяки такій будові і відбувається чудове збільшення і затвердіння статевого члена чоловіки.

Ось які процеси відбуваються в статевому члені при сексуальному збудженні чоловіки. Головний мозок посилає імпульси. У зв’язку з цим артерії по яких надходить кров в губчате і запалі тіла починають розширюватися і подавати більшу кількість крові ніж зазвичай. Відня забезпечують відтік крові від тіл, навпаки різко звужуються.

В результаті в тілах статевого члена, в кожній лакулі накопичується багато крові, створюється внутрішньо тиск, що призводить до отвердінню і розширенню члена — настає ерекція. В такому стані судини члена знаходяться поки не закінчиться ерекція, сигнал до чого дає головний мозок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *