Ліпосакція може призвести до накопичення небезпечного жиру

ЛіпосакціяПісля ліпосакції в області живота значно збільшується ймовірність формування вісцерального жиру, огортаючого внутрішні органи, що призводить до ряду проблем зі здоров’ям, повідомили бразильські дослідники з Університету Сан-Паулу.

Фахівці пояснили, що вісцеральний жир пов’язаний з підвищеним ризиком діабету 2 типу і захворювань серцево-судинної системи. У дослідженні взяли участь 36 жінок з нормальною вагою.

Всі випробовувані перенесли ліпосакцію з метою невеликої корекції талії. До процедури дами вели малорухливий спосіб життя.

Випробовуваних розділили на дві групи, запропонувавши одній після процедури почати тренуватися по три рази на тиждень. Жінкам потрібно було протягом декількох місяців бігати на біговій доріжці, а також виконувати силові вправи. У результаті через 4 місяці у жінок, які не займалися спортом, збільшилася концентрація вісцерального жиру на 10%. У свою чергу, у спортивній групи показники не змінилися. Це доводить, що фізичні вправи можуть допомогти уникнути небажаних наслідків, пояснили дослідники.

Експерти вважають, що прошарок вісцерального жиру починав зростати, так як даний тип жиру має більш активний метаболізм в порівнянні з іншими видами жирових відкладень. Також це може бути пов’язано з порушенням «архітектури» жирових клітин, що знаходяться під шкірою. У підсумку вісцеральний жир починав формуватися в інших місцях після ліпосакції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *