Коли причиною розлучення стає сексуальна несумісність

причиною розлученняНапевно, вам добре знайома фраза «Не зійшлися характерами», яку виголошує величезне число сімейних пар на шлюборозлучних процесах.

Але от коли подружжя просять пояснити, в чому саме полягає  відмінність характерів, найчастіше, вони просто не знаходять потрібних слів.

А ось, на думку фахівців, в числі яких психологи і сексологи, справжньою причиною є сексуальна несумісність, і, в першу чергу, несумісність сексуальних темпераментів.

Саме вона є причиною майже половини випадків розпаду сімей.

Прийнято вважати, що потреба в інтимних контактах, більшою мірою, відчувають чоловіки, а їх другі половинки знаходять масу причин, щоб уникнути близькості, але трапляється і навпаки, хоча значно рідше.

І в цьому випадку не треба шукати причину у фригідності чи імпотенції, якими страждає один з партнерів, це абсолютно необов’язкова умова, тому що найчастіше подібна ситуація складається в сім’ях, в яких обоє з подружжя абсолютно здорові, та ще і справжня любов між ними присутня.

Трапляється і так, що молоді люди, та і не тільки молоді, до укладання шлюбу не досить довго зустрічаються один з одним, а, отже, не володіють достатньою інформацією щодо сексуальних потреб один одного, адже для цього вони просто не мали необхідного запасу часу.

Згодом же подібна поспішність у створенні сім’ї може обернутися для них неприємними моментами в сексуальній сфері.

Буває і інакше, мова в цьому випадку йде про, так званому, «неврозі очікування» у чоловіка, який є наслідком надмірної вимогливості представниці прекрасної статі до свого партнера щодо сексуальних контактів.

І тоді цілком ймовірні невдачі в ліжку, які жінка, та і не тільки вона, списує на чоловічу неспроможність.

Хоча, не слід випускати з поля зору той факт, що дамам, куди в більшій мірі, властиво шукати причину сексуальних невдач, і з цією метою вони готові вивчати спеціальну літературу, роблячи це з максимальною серйозністю і відповідальністю.

Зверніть увагу на те, що у третини заміжніх панянок література подібного роду є, а от, що стосується їх других половинок, то ці книжки здатні привернути увагу не більш ніж п’ятнадцяти відсотків чоловіків.

При цьому, навіть це невелике число представників сильної статі, сприймає літературу подібного роду, як розважальну, чого не скажеш про милих дам, які відносяться до проблеми значно серйозніші, роблячи спроби до її вирішення.

Так в чому ж ще може виражатися сексуальна несумісність подружжя?

Зокрема, подружжя можуть не підходити один одному по фізичних параметрах, наприклад, в тих випадках, коли чоловік є володарем значного «розміру», а у його дружини, навпаки, вузька піхва, а чим це загрожує, нікому розповідати не треба, адже про якесь задоволенні тут мови не йде.

До слова сказати, стикатися з подібним, на щастя, доводиться досить рідко, природа не настільки безжальна до нас.

Ну, а якщо мова йде, навпаки, про чоловічу гідність, розмір якого далеко не здатний вразити своїми розмірами, то цей факт і зовсім не повинен стати перешкодою для повноцінного інтимного життя, достатньо лише знайти найбільш відповідні її варіанти, і тоді всі проблеми зникнуть самі собою.

Можливо також і те, що подружжя відносяться до питань сексу по-різному.

Цілком ймовірно, що дружина виховувалася в родині, де їй спочатку вселялося, що «чоловікам потрібно від жінок тільки одне», і дане твердження міцно утвердилася в її свідомості. Або ж може її переконували в тому, що секс є щось непристойне і ганебне, і з подібною установкою згодом молода жінка входить в сімейне життя.

До речі, найчастіше цією причиною пояснюється і відмова деяких дружин від оральних ласк, і навіть в тому випадку, якщо все ж вони погоджуються на подібні любовні ігри, то твердо впевнені в тому, що роблять щось ганебне і брудне.

Ми познайомили вас із самими основними причинами сексуальної несумісності подружжя, і все ж, не слід поспішати з розлученням, адже більшість проблем подібного плану вирішуються, і для цього необхідно лише мати бажання, а, в крайніх випадках, завжди можна розраховувати на допомогу фахівців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *