Якщо ви вирішили пробачити зраду

Якщо ви вирішили пробачити зраду Якщо Ви вирішили пробачити чоловікові адюльтер і зберегти сім’ю, то робіть це грамотно.

Тільки не впадайте в істерику і не влаштовуйте сцени ревнощів, вони на користь тільки Вашою суперниці. Чоловік теж може не витримати такого напору, та і в очах оточуючих Ви будете виглядати приниженим неврастенічний особливою.

Класика жанру. Молода жінка дізналася про зраду чоловіка від «доброзичливців». Вистеживши в ресторані зрадника з його пасією, вона закотила грандіозний скандал, з биттям посуду і мордобоєм. Суперниця позбулася частини волосся, а дружина, серйозно попсувавши собі нерви, практично, втратила чоловіка. Крім того, друзі та знайомі подружньої пари тепер бачать в розлучниці «мученицю любові».

Ну, що ж, це вірна дорога до розлучення і самотності на тлі найглибшої депресії. Якщо Вам це не підходить, то йдіть «іншим шляхом». Будьте спокійні, чого б це не коштувало. Будь-які провокації відбивайте з грацією чемпіонки Уїмблдону з тенісу. Перш, ніж щось вимовити, а вже тим паче зробити, вважайте до 5, а краще до 5555, щоб уже остаточно прийти в себе і не зробити дурість.

Будьте рівні і доброзичливі у спілкуванні, займіться якоюсь справою, не сидите сиднем. По-перше, дружелюбність залучить на Вашу сторону спільних друзів, а по-друге квітучий вигляд і кипуча діяльність змусять «невірного» замислитися: а чи все правильно він робить? Спробуйте радикальний метод: займіться тим, що йому подобається, але самостійно. Вирушайте, наприклад, на футбол з приятельками, а не з чоловіком. Це сприяє відродженню в ньому інтересу і вимерлих почуттів.

Посміхайтеся! І депресія не зможе перемогти, а значить, Ви не будете бляклої і нудною для нього.

Потрібно показувати, що Ви його любите. Адже заради своїх почуттів весь сир-бор з поверненням «блудного чоловіка» до сімейного вогнища. І краще доводити свою любов не гучними словами, а вчинками.

Ні в якому разі не втягуйте у всю цю історію власних дітей. Утримайтеся від звинувачень і докорів з приводу їхнього батька. ви втратите не тільки чоловіка, але і дітей, які прив’язані до обох батьків.

Секс — ось головна Ваша зброя! Не відкидайте дружина в ліжку, ви знаєте його набагато краще, ніж розлучниця. Використовуйте це, не губіться і проявляйте фантазію.

Спробуйте змінитися, адже Ваше колишнє поведінка призвело до зради чоловіка. Задумайтеся про це і спробуйте жити по-іншому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *