Як вирішувати проблему сексуальної несумісності

Як вирішувати проблему сексуальної несумісності Якщо у вашій родині проблемою є саме сексуальна несумісність, то це не привід вирішувати проблему кардинально, припиняючи сімейні відносини, адже найчастіше можна знайти вихід з такої складної ситуації. А про які саме варіанти виходу з неї йде мова ми поговоримо нижче і нехай вас не бентежить складність, з якою ви можете при цьому зіткнутися.

У тому випадку, якщо сексуальна несумісність носить психологічний характер, то в цьому випадку завжди можна звернутися за допомогою до фахівця, наприклад, сексопатолога.

Безумовно, до нього краще звертатися якомога раніше, і тому розраховувати на те, що його допомога виявиться найбільш дієвою, робити це бажано ще молодому подружжю.

Коли ж мова йде про несумісність, що має фізіологічну підоснову, то в цьому випадку дуже багато чого залежить від самих сексуальних партнерів.

Цілком можливо, що вихід вони знайдуть, якщо підуть самостійним шляхом проб і помилок, продовжуючи підбирати найбільш відповідні їм пози при заняттях любов’ю.

Напевно, серед їх різноманітності, знайдеться та, яка виявиться найбільш відповідною для тієї чи іншої певної пари.

Так, наприклад, якщо жінка є власницею вузької піхви, то вона більш комфортно буде себе почувати в «собачій позі».

Слід враховувати і те, що подібна вузькість може бути уявною, і причиною сему фактом найчастіше є сухість піхви, і проблему легко вирішити шляхом використання спеціальної змазки.

Що ж до чоловічої гідності великих розмірів, то в цьому випадку не підійдуть категорично деякі пози, зокрема, мова йде про таких, як «місіонерська», поза «наїзниця», «офіцерська».

Тому слід пошукати найбільш підходящу з великою кількості варіантів, що залишилися.

В крайньому випадку, чоловік може скористатися спеціальною насадкою, яка дозволить регулювати глибину проникнення члена.

У кожному разі, проблему сексуальної несумісності подружжю слід вирішувати спільно.

Якщо говорити про неприйняття оральних ласк, то тут необхідний потрібний настрій, а безпосередньо дамам, слід відкинути в бік весь негатив, пов’язаний з упередженнями щодо непристойності подібних ласк, дурного запаху геніталій і т.д.

Чому ми говоримо саме про панянках?

Та тому, що представники сильної статі куди більш прихильно ставляться до статевих органів своєї обраниці.

Якщо ж присутня гидливість у одного з партнерів, виражена в тій чи іншій мірі, то їм достатньо прийняття спільного душа, щоб набути впевненості у дотриманні всіх гігієнічних вимог.

І не замовчуйте проблему, не збираєте в собі почуття невдоволення і незадоволеності, адже тривалий подібний стан здатний обернутися дуже негативними наслідками для обох партнерів, зокрема, цілком вірогідний розвиток неврозів, депресивного стану і т.п.

А для чоловіків небажаних наслідків може бути і того більше, адже в цьому випадку їм слід побоюватися розвитку простатиту, а то і зовсім — імпотенції.

Не сприймайте сексуальну несумісність, як норму, і не намагайтеся продовжувати спільне життя, прийнявши, що відбувається, як даність.

Робіть всілякі заходи, до того, щоб вирішити проблему, як можна швидше, і тоді ваша сексуальна життя буде приносити вам лише приємні моменти!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *