Як урізноманітнити сексуальні відносини

сексуальні відносиниБагато хто знає, що кожна людина належить до сексу по — різному. Секс, яким би він не був, це певні відносини двох людей. Для кожної пари існує своє поняття допустимості в сексуальних відносинах.

Свого роду шаблони і правила можуть значно збідніти і навіть зруйнувати сексуальні відносини партнерів. Головне в сексі є взаєморозуміння, а все інше не важливо.

Відкинувши сорому і стереотипи, можна внести в сексуальні відносини свіжий струмінь позитивного заряду.

Не бійтеся експериментувати, адже одноманітність досить часто призводить до розриву відносин. Деякі люблячі пари навіть в побуті постійно знаходять щось романтичне і сексуальне.

Дуже часто проблеми в сексуальних відносинах виникають від нестачі уваги до себе і партнера, а так же байдужості. Багато жінок, проживши декілька років у шлюбі, перестають приділяти належну увагу сексу. Вони не тільки не виявляють ініціативи, але і ведуть себе досить холодно в ліжку. Але, варто тільки прислухатися до бажань і відчуттів обох партнерів, і сексуальне життя значно покращиться.

Досить часто секс ставати нудним, через те, що партнери занадто звикли один до одного.

Гострота відчуттів поступово пропадає і звичні ласки не збуджують. Це говорить про те, що необхідно терміново підтримати вогонь пристрасті. Але робити це потрібно ненав’язливо, наприклад, застосовуючи еротичні ігри. Розглянемо одну таку гру, яка називається «Справа в капелюсі». Обидва партнери зручно всідаються на підлозі або за столом, щоб не підглядати. Для створення романтичної обстановки, краще включити красиву музику, приглушити світло і т. д.

Партнерка каже, що сьогодні вечір виконання найзаповітніших бажань. Потім на окремих папірцях партнери записують те, що б вони хотіли сьогодні один від одного. Всі листочки складають у капелюх або вазу і перемішують. Потім по черзі витягають по одному і виконують те, що там загадане. Причому, не залежно від того, хто є автором цього бажання. Ця гра допомагає партнерам стати на протилежний бік.

Часто урізноманітнити й оживити сексуальні відносини може спонтанний і несподіваний секс в будь-який час доби. Наприклад, секс у душі, на кухонному столі. Причому, не потрібно чекати вечора.

Влаштуйте для різноманітності гарний романтичний вечір. Приготуйте легку вечерю, зробіть чоловікові масаж і приємний секс вам забезпечений. Головне не лінуватися і робити все з любов’ю і ласкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *