Як святкувати рубінове весілля?

vesiljaПісля сорока років спільного подружнього життя приходить час святкувати рубінове весілля. Хоч цей ювілей і не так сильно поширений, як срібне і золоте весілля, але це не применшує його значущості, адже вже те, що сім’я прожила разом стільки років, говорить про нескінченну відданість і атмосферу любові, що панує в ній.

Святкувати рубінове весілля за звичаєм прийнято в колі рідних і по-справжньому близьких людей: дітей, онуків, під пісні гостей, згадуючи спільно пройдений шлях.

Рубінове весілля — це не тільки показник вірності і відданості між подружжям, а й доказ нескінченного розуміння між ними.

Чому саме рубін?

Рубін здавна вважали наймогутнішим талісманом, що його захисту від хвороб, підвищенню імунітету та поліпшенню кровообігу. Цей «царський камінь» був досить рідкісний, а ювелірні вироби з нього високо цінувалися у всі часи і у всіх народностей. Може бути, саме тому весілля назвали «рубіновим», щоб підкреслити величезну ціну і значущість відносин у родині, котра прожила разом стільки років. Одночасно з цим, червоний відтінок рубіна говорить про пожвавлення холонучих почуттів, пробудженню нової пристрасті один до одного, до того ж він неймовірно корисний для літніх людей, оберігає їх від хвороб, які приходять з віком, дає нову життєву силу.

Тривалість життя в колишні часи була невеликою, тому яких-небудь певних традицій, присвяченій цьому весіллі немає. Однак, за легендами, у народів Кавказу таку річницю називають гранатовою, тому святкувати рубінове весілля потрібно наступним чином.

Незвичайний обряд святкування рубінового весілля

Згідно старовинним приданням, святкувати рубінове весілля можна по дуже красивому стародавньому звичаю, згідно з яким дружина повинна по одному зернятку граната годувати чоловіка і з кожним новим зерном говорити йому щось приємне. Після настає її черга подібної трапези, коли чоловік повинен з кожним новим зернятком говорити їй компліменти і жодного разу не повторитися. Плід граната символізує рубін, а сам обряд показує, наскільки міцні стосунки коханих, знову перевіряючи терпінням те, що вже перевірено часом.

По іншому повір’ю, святкувати рубінове весілля у львові потрібно, грунтовно підготувавшись. Ювілярам потрібно з’їсти дві вишеньки, з’єднані однією плодоніжкою, не розділяючи її. Кісточки ж від вишень посадити в землю і якщо в родині процвітає щастя і гармонія, то вже через рік на місці посадки зійдуть два паростка, переплетених між собою.

Подарунки на рубінове весілля

Подарунком на цей ювілей може бути що завгодно, адже головною цінністю є любов, яку ви дарували один одному протягом сорока років і будете дарувати до кінця життя.

Торжество рубінового весілля — це якась репетиція, перед срібним весіллям, адже якщо ви прожили разом сорок років, то напевно проживете і п’ятдесят. Святковою атмосферою ювілею ви покажете приклад своїм дітям і онукам, як потрібно бути щасливими у шлюбі і як сильно можна любити один одного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *