Як стати стервою

Як стати стервоюЯк стати стервою — одне з найпопулярніших питань сучасної жінки, що обходить по рейтингу навіть питання про те, як стати щасливою. Що ж, відповіді на нього є.

Самовпевнена успішна стерва — як нею стати?

Щоб стати стервою, почнемо з питання, хто така стерво. Тлумачний словник знає слово стерво, а про стерву говорить: те ж саме, тільки жіночої статі. Та ще і коментує: лайливе. Забудь все, що говорить словник. Адже тобі хочеться стати стервом? І для тебе це швидше похвала, ніж лайка? Значить, ти вже розумієш, що стерво — це впевнена в собі, успішна жінка, яка без оглядки на оточуючих будує своє життя так, як вважає за потрібне.

Щоб стати такою, зосередься ось на чому:

1. Навчися добиватися свого, чого б тобі це не коштувало. Не зациклюйся на недосяжних цілях, ретельно аналізуй свої можливості, але раз поставивши мету, не зупиняйся на півдорозі. Навчися нехтувати чужими інтересами, якщо вони вступають у протиріччя з твоїми власними: людей багато — а ти одна.

2. Стерво повинна подобатися оточуючим, так що слідкуй за своїм зовнішнім виглядом. Не дозволяй собі розслабитися, навіть якщо збираєшся весь день провести одна вдома. З таких незначних поблажок починається втрата привабливості.

3. Ти відчуваєш, як твоя рішучість тане від того, що подруга (колега, сусідка) скаржиться на життєві труднощі і, можливо, просить про допомогу? Немає нічого більш розслабляючого, ніж співчуття, і в тебе його просто не може бути. Щоб стати стервом, перестань слухати скарги оточуючих!

4. Тренуй пам’ять і уважність: кожна побутова або ділова ситуація забезпечують тебе інформацією про людей, яка коли-небудь знадобиться. Щоб використовувати її ефективно, важливо нічого не переплутати.

5. Не дозволяй контролювати себе. Вже якщо чоловікові вдалося тебе завоювати, він повинен чітко розуміти, що ти дозволила йому це зробити не для того, щоб розшукувати в інтернеті рецепт порося по-російськи, а під ліжком — його скам’янілі шкарпетки.

Так, і найголовніше, не опускай руки, якщо преображення в якісну стерву вийде не відразу. Не виключено, що ти зіткнешся з осудом оточуючих. У цьому випадку перечитай пункт 1 і пам’ятай: людей багато — всім не догодиш.

А в кінці можеш поставити собі одне питання: чи варте воно того? Але це вже інша тема.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *