Як визначити стать дитини?

Як розрахувати стать дитини? Багато батьків бажають «запланувати» стать майбутнього малюка. Чи існує така можливість або в цьому питанні все знаходиться у віданні вищих сил? Спробуємо з’ясувати це.

Стать дитини визначається ще в момент злиття материнської яйцеклітини і сперматозоїда. Причому «відповідальність» тут повністю лягає на батька.

Якщо запліднення відбулося за участю сперматозоїда, який є носієм Х-хромосоми, то в покладений термін на світ з’явиться дівчинка. Сперматозоїд, що несе XY-хромосому, подарує життя хлопчику.

Способи визначення статі майбутньої дитини

Всі наведені нижче способи не можуть гарантувати стовідсоткового результату, проте в багатьох випадках прогнози все ж таки збуваються. Отже, визначити стать дитини можна:

— За датою, коли відбулося зачаття;

— По оновленню крові майбутніх батьків;

— По групі і резус-фактору крові майбутніх батьків;

— По харчовим перевагам.

 Дата зачаття і стать майбутньої дитини

Варто зауважити, що ХY-сперматозоїди набагато випереджають Х-сперматозоїди за швидкістю просування, але при цьому поступаються в тривалості збереження життєздатності. Тому парам, охочим зачати хлопчика, вчені рекомендують робити це строго в період овуляції, причому після деякого періоду утримання (це потрібно для підвищення кількості ХY-сперматозоїдів). Обчислити дату овуляції можна, щодня вимірюючи базальну температуру. Допомагають в цьому і спеціальні тести, що продаються в аптеках. Ідеально, якщо під час статевого акту чоловік знаходиться позаду партнерки.

Тим, хто мріє про дівчинку, потрібно почати займатися сексом з моменту закінчення місячних, а «згорнути діяльність» рекомендується ще за пару днів до овуляції. Найкраща поза для зачаття дівчинки — місіонерська.

Оновлення крові майбутніх батьків і стать дитини

Вчені з’ясували, що раз на кілька років кров у нашому організмі оновлюється (раз на 3 роки — у прекрасних дам і раз на 4 роки — у представників сильної половини людства). Однак будь-яка серйозна втрата крові (в результаті травм, пологів, добровільної здачі в Центрі переливання тощо) здатна помітно змінити ці терміни — це потрібно враховувати. Для визначення статі дитини варто розділити число прожитих років на число, що дорівнює циклу оновлення крові. Тобто якщо чоловікові в даний період часу 40 років, то розділивши їх кількість на 4, ви отримаєте відповідь, що дорівнює 10-ти (вік жінки варто розділити на 3). У кого з батьків кров молодша, такої статі і народиться дитина.

Дієта і стать дитини

Давно помічено, що ті харчові пристрасті, які відчувають майбутні батьки, можуть позначитися на стать майбутньої дитини. Так, дівчатка частіше народжуються в сім’ях, де не захоплюються м’ясом, консервами, сирами та картоплею, а основу раціону складають продукти, багаті кальцієм і магнієм. Хлопчики ощасливлюють сім’ї, вживають страви та продукти, що містять максимальну кількість калію і натрію. А ось молоко і будь-які молочні продукти, а також арахіс та шоколад з’являються в сімейному меню вкрай рідко.

Існує маса інших способів, що дозволяють розрахувати стать дитини, однак довіряти їм безоглядно все ж не варто. Можливо, мають рацію східні езотерики і душа малюка сама вибирає свою оболонку? Нам, простим смертним, не дано знати цього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *