Як розпалити в чоловіку пристрасть

Як розпалити в чоловіку пристрасть Якщо розібратися, то кожна жінка, приклавши для цього певні зусилля (все залежить від ступеня моральної стійкості чоловіки), може викликати в ньому сексуальне бажання, але не більше того.

А ось для того, щоб стати об’єктом пристрасті обранця на довгі роки, то, для досягнення цієї мети, дама повинна вже постаратися куди більше.

І сексологи готові допомогти панночкам в цьому питанні, пропонуючи не відмовлятися від шести речей, які здатні порушити представника протилежної статі.

Чи відомо вам про те, що сильним збудливим ефектом для чоловіків має листування інтимного характеру? Вони просто обожнюють, коли дама, ще задовго до самого статевого контакту, проявляє своє сексуальне бажання. Так що не відмовляйтеся від смс-переписки з коханим протягом дня, за допомогою якої повідомляйте про свої секс-фантазії. І тоді не сумнівайтеся в тому, що ваш обранець буде з нетерпінням чекати закінчення робочого дня, щоб зустрітися з вами.

Не варто забувати і про те, що на більшість чоловіків спонтанний секс теж має великий збудливу дію, навіть сама думка про нього «заводить» не гірше самого дійства. І якщо мова йде про несподіване і незапланованому сексуальному контакті, то чоловічі відчуття під час нього зростають, як мінімум, раз на три. І це не просто слова, а твердження фахівців. Адже адреналін в чоловічому організмі просто зашкалює від передчуття бути «застукали» в настільки пікантній ситуації. Так що, якщо ви помітили охолодження у відносинах з партнером, то подібна струс, коли заняття любов’ю відбуваються в непризначених для цього місцях, буде тільки на користь спільного життя. І не переживайте з приводу того, що ваша поведінка межує з розпустою, адже чоловіки зовсім не проти того, щоб їх дама переступала, періодично, якісь рамки пристойності.

На стадії флірту, або ж у ліжку, жінкам теж не забороняється виявляти певну ініціативу, так як деяка розкутість в поведінці також здатна викликати чоловіче бажання. Партнер повинен відчувати, що його жадають, причому роблять це досить відверто. Та й висновки про те, що дама прагнути отримати максимум задоволення від майбутнього статевого контакту, підвищують чоловіче бажання, зміцнюють його. Тому не бійтеся здатися коханій «поганий» дівчинкою, але не перестарайтеся в своєму прагненні продемонструвати йому власну пристрасть. Адже надмірна жіноча активність теж не є добре, вона робить на чоловіків не найкраще вплив.

Опинившись з обранцем в ліжку, займіться «вивченням» його тіла, чоловіки обожнюють, коли стимулюються їх ерогенні зони, особливо та, яка у фахівців отримала назву «пункт Н». А розташовується цей пункт між анусом і мошонкою, приблизно посередині відстані між ними. Так що, під час занять любов’ю не забувайте ніжно масажувати цю область і тоді ви доставите коханому максимум задоволення. Не залишайте без своєї уваги і складочки на чоловічому тілі, які знаходяться в зоні паху, під сідницями, під колінами. Таке побажання пояснюється тим, що в цих областях розташовується велика кількість нервових закінчень, тому повільне стимулювання зазначених місць здатне сильно порушувати представників чоловічої статі.

Можна скористатися ще одним збудливим засобом, який полягає в якомусь несподіваному вчинок. Наприклад, можна запропонувати коханій гру на роздягання, попередньо вдягнувши гарне еротичне білизна, бажано червоного або чорного кольору, так як саме їх воліє бачити на своїй партнерці більшість чоловіків. Одягніть корсет і панчохи, такий сексуальний наряд змусить партнера сприймати вас ще на початковому етапі, як прекрасну і чарівну коханку, здатну втілити в реальність навіть найвідвертіші бажання.

Цілком можливо, що доречні будуть і сексуальні іграшки, але вони не повинні вводити в збентеження вашого партнера. Якщо ж ви впевнені в тому, що подібний результат подій вам не загрожує, то приховайте заздалегідь їх в якомусь затишному містечку, але доступ до нього не має представляти труднощі.

У висновку, хотілося б нагадати і про те, що будь-які сюрпризи інтимного характеру викликають в чоловікові бажання, тому можете зробити зачіску в певному місці, тільки, перед тим як відправитися до фахівця, щоб втілити в життя намічене раніше, добре продумайте той її варіант, який порадує не тільки вас, але і вашого обранця. Наприклад, інтимна зачіска може мати форму сердечка, квіточки або ж це буде ініціал імені коханого. Та й звичайна акуратна смужка здатна викликати сильне збудження, головне, щоб це було несподіванкою для чоловіка.

Ви не розумієте, чому представників сильної статі так лякає перспектива сексуальних відносин тільки з одного партнеркою? Адже пояснюється все досить просто, адже в перший раз статевий контакт викликає сильний сплеск емоцій, коли ж секс стає звичним і навіть рутинною справою, про яскравому викиді адреналіну вже не йдеться. Тому прагніть бути не настільки доступною і передбачуваною, адже в улюбленому не повинен пропадати «мисливський» інстинкт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *