Як розірвати відносини з одруженим чоловіком?

odrychenuj cholovikНа жаль, така ситуація, в якій молода, симпатична і впевнена в собі жінка перебуває у відносинах з невільним чоловіком, в сучасному суспільстві зустрічається часто. І часто багато дівчат, самі того не помічаючи, заганяють себе в клітку, адже і причини, і способи розірвати відносини з одруженим чоловіком знайти не просто.

Чому саме він?

Варіантів може бути безліч. Чоловіки хитрі і можуть роками брехати про те, що ось-ось розлучаться з дружиною, можуть прикидатися жертвами обставин, нездатними залишити дітей, або кинути сім’ю без засобів на існування. А буває й ще простіше — вони просто не говорять про те, що зв’язані узами шлюбу. Але, так чи інакше, жінки їм вірять. Ще б пак — серйозний персонаж, вміє знайти підхід, дарує гарні подарунки, водить в ресторани. А те, що весь час зайнятий, не залишається на ніч і дзвонить зрідка — дурниця, можна і потерпіти. Думка про те, що рано чи пізно доведеться розірвати відносини з одруженим чоловіком, приходить в голову далеко не відразу.

Чоловіків так багато неодружених, а я люблю одруженого …

Більшість коханок свято вірять у те, що їх обранець піде з сім’ї. Чому ж так важливо розірвати відносини з одруженим чоловіком? Причин тому безліч. І головна з них — співчуття. Адже у нього є дружина — і якою б огидною стервом вона не виглядала по розповідям свого благовірного, вона теж жінка. І вона теж хоче бути щасливою. Колись вони клялися один одному бути поряд до самої смерті, і ніякої коханки в цих планах не було. І хай вона не зуміла зберегти почуття чоловіка, нехай оступилася, і шлюб дав тріщину, але це її шлюб і її чоловік. Варто лише як слід уявити себе на місці тієї самої ненависної стерви, і стане зрозуміло — віднімати чужого чоловіка не варто. Якщо він не пішов від дружини відразу, значить, на те є причини, і вона все ще йому дорога.

Друга причина — повага до себе. На світі безліч чудових і, головне, неодружених чоловіків, які шукають свою другу половинку. І в той час, поки дами намагаються відвести з родини чийогось чоловіка, ці самі холості принци сидять, сумують, і чекають свою єдину. Можливо, варто дати їм шанс — вони його гідні. Розірвати відносини з одруженим чоловіком не так складно, як здається спочатку. Головне тут — зрозуміти, чому це необхідно і переконати себе, що такий зв’язок ні до чого доброго не приведе.

Розірвати відносини з одруженим чоловіком — означає бути стійкою

Отже, рішення прийнято, і головною метою стає позбавлення від хворобливої ??прихильності. У боротьбі з нею всі засоби хороші: новий номер телефону, нове плаття і зачіска, нові знайомства. У перший час чоловік напевно спробує повернути втекла коханку, послідує шквал дзвінків, квітів, подарунків, прохань про прощення і нових обіцянок. Але як тільки він зрозуміє, що його старання марні, так відразу ж перестане турбуватися і повернеться в сім’ю, а швидше за все тут же відправиться на пошуки нової жертви. А жінка, що вирішила розірвати стосунки з одруженим чоловіком, про свій вибір вже точно не пошкодує — адже попереду її чекає стільки всього цікавого!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *