Як прибрати вагу з стегон: правильні вправи

vpravu dlja stegonЯкщо у вас є зайва вага на стегнах, то ваша фігура класифікується, як грушовидна. Хоча вага, накопичена навколо ваших стегон не така небезпечна, як вага, накопичена навколо талії, важити більше, ніж належить за нормою для вашого зросту і віку, значить підвищувати ризик діабету 2 типу і захворювань серця.

Щоб зменшити розмір своїх стегон, ви повинні спалити жир і калорії за допомогою вправ з аеробіки. Вправи для стегон і боків можуть привести в тонус тіло, але не зменшать сантиметри на ваших стегнах.

Кардіоваскулярні вправи

Виконуйте кардіоваскулярні вправи хоча б 2,5 години на тиждень, щоб спалити жир на тілі. Щоб скинути вагу, подвійте кількість часу до п’яти годин на тиждень, якщо заняття будуть помірно інтенсивними.

Бігайте, ходіть пішки, катайтеся на велосипеді, щоб привести в тонус свої стегна і спалити калорії. Коли ви ходите пішки або бігаєте, ви повинні задіяти ваші сідничні м’язи. А коли ці м’язи працюють, вони стають сильнішими.

Підвищуйте інтенсивність і час занять кардіоваскулярними вправами. Коли ви бігаєте, їздите на велосипеді або йдете пішки, робіть вправу як можна рухомою  протягом однієї хвилини з кожних п’яти хвилин вправи. Такі сплески енергії спалюють більше жиру і калорій, ніж все тренування в одному і тому ж ритмі.

Вправи для стегон

Виконуйте стоячи бічний удар ногою для зміцнення і додання тонусу м’язам стегон. Поставте ноги нарізно, а руки покладіть на стегна. Піднімайте праву стопу і гомілку з підлоги, поки ваша гомілку не буде знаходитися майже паралельно стелі. Уникайте гойдання ноги, краще піднімайте і опускайте її повільно.

Ляжте на спину, поставивши ноги на підлогу, щоб зробити місток. Повільно розводьте стопи. Опустіть нижню частину спини на мат, а стегнами відштовхніться від підлоги вгору. Опустіться на підлогу і знову повторіть. Не прогинайте спину.

Ляжте на важку крамницю на підлозі. Покладіть руки долонями вниз прямо собі під сідниці. Виконуйте лежачи вправа «ножиці», піднімаючи обидві ноги від підлоги і рухаючи їм вгору і вниз на манер ножниць. Тримайте ноги прямими і тягніть носки. Виконуйте вправу 20 разів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *