Як правильно сформувати ставлення до сексу

ставлення до сексуВесь наш життєвий досвід формує наше ставлення до сексу.

Сексуальне життя буде процвітати, якщо оточуючі нас люди позитивно ставляться до інтимної складової життя, отже, якщо ваша сексуальність прагне до нуля, варто проаналізувати людей, що залишили слід в нашому житті.

Наші батьки

По-перше низький чи високий лібідо закладено в нас на генетичному рівні. По-друге, на статеву активність великий вплив має середи, в якій ви виховувалися. Людина, вихована в середовищі хіпі з самого народження по-іншому ставиться до сексу, ніж людина, вихована в пуританських традиціях. Ставлення батьків до сексу має величезний вплив на сексуальність вже дорослої людини.

Наші колишні

Інтимні стосунки з певною людиною, на жаль, не завжди залишаються на все життя. Вони закінчуються, але залишаються в найзатишніших куточках нашої душі. Це і є досвід — він має величезний вплив на наше ставлення до життя в цілому, і до сексу зокрема. Якщо в минулому мала місце регулярна критика і маніпулювання, не дивно, що в цьому ви відчуваєте скутість і закріпощонність. Буває, спогад про колишнього коханця заважає нам отримувати задоволення від сексу з нинішнім.

Наші зоряні кумири

Слід завжди пам’ятати, що зірки теле-і кіноекрану — це не реальні люди, а вигадані персонажі. Вони здаються нам ідеальними, досконалими, їх життя — зразок. Невідповідність вашої реальному житті і життя, баченій по телевізору може викликати незадоволеність собою і своїм партнером. Перегляди фільмів еротичного та порнографічного змісту так само не сприяє зростанню самооцінки, адже мало хто з нас у реальному житті здатний регулярно отримувати множинні оргазми або виглядати як зірки порно. Нерозуміння цього може привести до появи комплексу неповноцінності.

Наші друзі

Друзі можуть впливати на наше відношення до сексу своїм особистим прикладом або розповідями про свій досвід. Якщо досвід більш вдалий, ніж ваш — це може привести до занепаду впевненості в собі. Не порівнюйте себе ні з ким.

Що робити?

1. Не бійтеся звертатися до фахівців;

2. Визначте стереотипи і вмійте відрізняти їх від реального життя;

3. Працюйте над самооцінкою — відвідуйте тренінги, оточуйте себе підходящими людьми, робіть установки;

4. Підвищуйте рівень сексуальної грамотності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *